Arrow První informace a popisy hlavních postav seriálu Black Lightning odhaleny

První informace a popisy hlavních postav seriálu Black Lightning odhaleny

První informace a popisy hlavních postav seriálu Black Lightning odhaleny

Internetové zdroje nedávno odhalily informace o nově připravovaném seriálu jménem Black Lightning. Pokud vás tato novinka zajímá, tak si přečtěte následující článek.


16 0
17.2.2017

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že se nový seriál Black Lightning přesune z FOXu na stanici CW. Nyní už známe první informace o tomto novém projektu.

Na internetu se objevily informace, že se seriál zaměří na příběh Jeffersona Pierce, čtyřicetiletého středoškolské ředitele z Los Angeles, který své superschopnosti nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Tato zločinecká organizace je aktuálně ve válce s místní policií. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.


(Foto: DC Comics)

Podle dostupných informací by se měl seriál zaměřit na dnešní každodenní problémy zahrnující korupci a rasismus. Pilotní epizodu budou produkovat Mara Brock Akil, Sarah Schecter a Salim Akil. Poslední jmenovaný napíše scénář k této epizodě.

Seriál je aktuálně ve fázi raného vývoje. Pochopitelně ještě nedošlo k obsazení žádné postavy. Pokud stanice CW schválí pilotní epizodu, tak seriál dostane objednávku na několik epizod, díky čemuž se zařadí po bok ostatních komiksových seriálů stanice CW.

Na konec přidáváme ještě popis hlavních postav seriálu: 

Jefferson Pierce: Muž, Afroameričan, věk 35–50. Pohledný, dobrá kondice, atletická postava. V mládí získal tři zlaté medaile v desetiboji, aktuálně je středoškolským učitelem v Los Angeles. Na studenty působí jako jejich otec a na město působí jako místní hrdina. Je půvabný, charismatický, chytrý a plný humoru. Miluje své dvě dcery a svou bývalou manželku Lynn. Prahne po spravedlnosti a už několik let si hlídá svůj temperament. Něco jako herec Idris Elba. Hlavní role.

Jennifer: Žena, Afroameričanka, osmnáctiletá žena, která hraje šestnáctiletou dívku. Jeffersonova mladší dcera. Sportovkyně, krásná, atletická postava. Jedná se o feministku rodiny Pierceů. Je nezávislá, upřímná a divoká. Jedna z hlavních postav.

Anissa: Žena, Afroameričanka, dvaadvacetiletá žena. Jeffersonova starší dcera. Krásná, bystrá, chytrá, silná a vášnivá. Ke svému otci se chová s respektem. Má zájem se dostat na lékařskou školu. Jedna z hlavních postav.

Lynn: Žena, Afroameričanka, věk 35–50. Působí sebevědomě a inteligentně. Projevuje se velmi emocionálně, umí koketovat i dráždit. Jedna z hlavních postav.

Zdroje článku: Comic Book, Heroic Hollywood

Diskuze /10

Venous4

bude serial soucasti celeho arrowerse ??

#5 Xavik
17.2.2017 | 19:36:26
default

Korupce a rasismus? To zni jak Luke Cage. :) jsem zvedavy jak to bude temny, akcni nebo aspon dostatecne krvavy. ;)

#5 Xavik
17.2.2017 | 19:59:25
league

Už se těším a bude dobrý kdyby udělali crosfer mezi ostatníma. Ale chybí batman.

#5 Xavik
17.2.2017 | 20:00:26
Argenium

zatím to zní jako přesně to téma, které mi asi nejvíc vadilo na Luke Cagovi… ale třeba to nějak zvládnou dobře, nechám se překvapit

17.2.2017 | 20:28:50
Xavik

#1 Venous4: Pokud stanice CW dá zelenou pilotu, tak ano.
#2 default: Když jsem to četl, tak mě napadlo úplně to samý. :D
#3 league: Ten ani nebude.

admin
18.2.2017 | 10:40:12
Baltik

No v Cageovi bylo načerněno až až :D

18.2.2017 | 11:34:55
azoxid

Úplně vidím ty souboje proti padouchům: „Lidi, moje elekřina na něj nefunguje, co mám dělat !?“ následuje odpověď zbytku Black Lightning teamu obsahující nějakou fantasmagorickou vědeckou kravinu, která je řešením proti padouchovi. Tímto odkazuji na přiblblého Barryho.

#8 Edvin
18.2.2017 | 20:09:15
Edvin

#7 azoxid: To by ještě nebylo to špatné… Já spíše čekám, kolikrát se objeví různí padouchové, kteří (navzdory jeho zkušenostem, tréningu, tachionovému vylepšení a podpory bytostí blesku) budou mít ještě lepší blesky než on. xD

Každopádně Barryho největší problém není fakt že je idiot, ale fakt že jednou se hýbe tak rychle, že chytá holou rukou vystřelné kulky a svět mu připadá prakticky nehybný, ale podruhé ho knokautuje nějaký loser s obyčejnou pěstí. Nebo ho zasáhnout střely/kouzla/pro­jektyly, kterým bych se pomalu dokázal vyhnout i já…

V seriálu mi chybí větší role Trickstera, který při boji s Flashem využíval hlavně mozek a snažil se ho dostat do situací, kde ho ani jeho rychlost nemusela zachránit.

#9 azoxid #10 Innominateus
19.2.2017 | 2:19:39
azoxid

#8 Edvin: Ano, na to jsem zapomněl. Všichni padouši mají lepší blesky i přes tachyonové vylepšení.. :-D :-D

19.2.2017 | 12:56:13
Innominateus

#8 Edvin: Nezapomeň, že mluvíš o universu, kde je nejsilnější schopnost ze všech: „Já jsem Batman.“ Takže čemu se přesně divíš? :-)

20.2.2017 | 15:18:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás