Arrow Rozhovor se Stephenem Amellem

Rozhovor se Stephenem Amellem

Rozhovor se Stephenem Amellem

Patty pro vás přeložila nový krátký rozhovor se Stephenem.


3 0
6.2.2014

Na konci epizody 2×11 „Blind Spot“ měl Oliver scénu, ve které přiznal, že Laurel je jeho slepým místem. Můžete nám říci něco o tom, jaký bude jejich vztah v průběhu dalších epizod?

Ve 13. a 14. epizodě budeme pokračovat ve vyprávění příběhu Laurel. Vše vyvrcholí ve 14. epizodě, ve scéně mezi Oliverem a Laurel, která by mohla být, pro mě – a vyhrazuji si právo změnit názor – tou nejlepší scénou, kterou jsme v seriálu kdy natočili. Pro Olivera je to úplně nový druh scény a Katie byla fantastická. Už se nemůžu dočkat, až to lidé uvidí.


Nový v romantickém slova smyslu?

Prostě nový. Řekněme nový a pojďme dál.

V nejnovějších epizodách jsme neviděli nic z rodinného dramata Queenů. Jak byste charakterizoval Oliverovu rodinnou situaci?

Není dobrá. V posledních epizodách jsme se na to moc nesoustředili, ale Queenovi se ve zbytku série zase dostávají do popředí. Ve 13. epizodě věci naberou nový směr a tuto dějovou linii více prozkoumáme. Jsem velmi, velmi hrdý na epizody, které nás čekají. Myslím, že jsou výjimečné.

Můžete nám říci něco o blížící se konfrontaci mezi Oliverem a Sladem a kdy bychom ji mohli vidět?

Rozhodně směřujeme k tomu, že se tito dva tváří v tvář setkají. Není možné, aby oba žili ve stejném městě a nesetkali se. To by bylo šílené. Doufám, že se to stane ještě před koncem této série. A Manu Bennett je tím nejnáruživějším člověkem na celém světě. Takže, až nakonec Oliver a Slade stanou tváří v tvář, nebude to nic pro slabé povahy.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás