Arrow Sladeův plán, Mirakuru, Olicity a Laurel

Sladeův plán, Mirakuru, Olicity a Laurel

Sladeův plán, Mirakuru, Olicity a Laurel

Dnes tu pro Vás máme další zajímavý rozhovor s jedním z výkonných producentů seriálu – Andrew Kreisbergem. V rozhovoru je nastíněn děj druhé poloviny série.


2 0
21.1.2014

Komu bude Oliver v novém roce čelit?

Máme přichystaných spoustu skvělých protivníků. Sean Maher, který si v 10. epizodě zahraje Šrapnela, Robert Knepper hraje krále hodin v epizodě 14. V epizodě 13 se objeví Katrina Law jako Nyssa al Ghul, dcera Ra's al Ghula a v epizodě 12 se znovou setkáme s Bronze Tigerem, kterého hraje Michael Jai White.


A to ani nemusím zmiňovat skutečnost, že kolem krouží Sebastian Blood. Jak Oliver v deváté epizodě zjistil, muž v masce lebky je tak trochu za tím vším, co se ve Starling City děje. Slade se objevil v přítomnosti a rozhodně jsme ho neviděli naposledy.

V zimním finále Slade prohlásil, že jeho cílem je obrátit Oliverův svět vzhůru nohama. Stal se z něj čistý zloduch, nebo pro něj existuje nějaké vykoupení?

Skvělá otázka. Řeknu, že si nemyslím, že kdokoli v našem seriálu je čistě jenom zlý. Jinými slovy, v reálném životě, dokonce i ti největší zloduši mají pocit, že dělají správnou věc – alespoň z jejich úhlu pohledu. Slade jen dělá to, co mu připadá oprávněné a tak, ve své mysli, není čistým zloduchem. Vlastně není vůbec zlý. Je pouze mužem s velmi vážnou krevní mstou.

Pro nás je výhodou dělat věci tímto způsobem, protože naši zloduši jsou tak více reálnější, když jsou jejich motivace lidštější. Platí to jak pro Sladea, tak pro každého jiného zloducha v našem seriálu.

Hypoteticky, pokud se Oliver dozví, že je Slade ve Starling City, jak si myslíte, že bude na tuto novinku reagovat?

Hypoteticky Vám můžu říct, že pokud Oliver zjistí, že je Slade naživu a ve Starling City, nevezme to moc dobře. (směje se) Ale hádám, že můžu trochu spoilerovat a říci, že je pouze otázkou času, než se to Oliver dozví. Máme celou epizodu a příběh, který je věnován Oliverově reakci. Neřeknu Vám, která epizoda to je.

Takže se toho brzy dočkáme?

Myslím si, že jedna věc, kterou můžete s jistotou o našem seriálu říci je, že všechno se děje opravdu rychle, protože urychlení příběhu je naším pravidlem. Snažíme se dělat věci rychleji, než je lidé očekávají.

Je Sebastian Blood pro Sladea pouhým pěšákem, někým, koho používá jako nástroj nebo je v tom více?

Odpověď na tuto otázku dostanete v 11. epizodě, která je zaměřena na Sebastiana Blooda. Myslím si, že vnese světlo do vztahu Sebastiana a Sladea.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /13

DoctorWho^

Sladea nemám rád..... stal se z něho pěkný prevít… Uvidíme no.. ale trošku mně tím naštvali, začínaj z toho dělat scifi – viz. Barry (Flash – nadpřirozené schopnosti), Mirakuru – sérum, které z tebe udělá „nadčlověka“ a jiných xx blbostí.....

#2 kiso1561
22.1.2014 | 8:24:54
kiso1561

#1 DoctorWho^: a vieš že tento seriál je podľa komixu však?

#12 kazim23
22.1.2014 | 11:10:14
traffic paladin

Slade je perfektne nabrúsený – konečne séria zas ožije – dúfam, že ho nechajú hrať aj v ďalších sériach

22.1.2014 | 11:13:13
L@z@R

Mě se to naopak líbí,že je to možná trochu sci-fi.. Však podle komiksových postav a když si vzpomenu,to bylo a je,jedno velké sci-fi :) řekl bych,že kdyby to tak nebylo,byla by to i nuda a zase těch „nadpřirozených“ věcí tam tolik nebylo,aby to nebylo uvěřitelné a přeplácané.. mě se ten seriál líbí,jeden z mála,který mě dokázal zaujmout,i když averze ke komiksovým postavám,ve mě stále je :)

22.1.2014 | 11:16:55
Camelinka

Slade je borec a v kvádru mu to ukrutně sekne, jen houšť a větší kapky :)

22.1.2014 | 13:02:11
Fery95

Slade je borec ale trochu se bojim jestli to dopadne tak ze oliver zabije slade i na ostrove i ve městě tak už asi skončí dějová linka z ostrova protože samotný Oliver a Sára na ostorve to bude nuda

#9 Camelinka
22.1.2014 | 14:55:11
lukas14

nemoze zabit slade na ostrole ked je v pritomnosti slade. moze oliver zabit slade v pritomnosti ale to oc sa stalo na ostrove moze bezat dalej aj pocas 3–4 serie sak to na ostrole sa uz stalo!

22.1.2014 | 17:55:37
ValdaM

Ostrov je prý plánovám na 5 serií…

22.1.2014 | 18:19:49
Camelinka

Když je Slade fčil ve městě, tak ho na ostrově asi zabít nemoh :) #6 Fery95:

#10 PomarancPhoenix
23.1.2014 | 9:39:22
PomarancPhoenix

#9 Camelinka: Možná narážel na Oliverem pronesenou větu (neřeknu ti, který díl to byl), že všechno na ostrově spálil (tady narážím i na scénu hned z pilotu 1. série, kdy v prvních vteřinách byl záběr na ohniště, u něj kůl se Sladeovou maskou a šípem v jejím pravým očním průzoru…)

#11 Alinois
23.1.2014 | 11:45:58
Alinois

#10 PomarancPhoenix: určitě spolu bojovali a Oliver si myslí, že ho zabil, ale to si o Deadshotovi myslel taky a taky zřejmě Sladea trefil do oka, proto má tu pásku

Alinois
25.1.2014 | 16:52:40
25.1.2014 | 19:47:48
mmonik

Co si pamatuju z rozovorů už dříve, tak flashbacky z ostrova by nás měli provázet nejmíň 5 serií.. takže doufám, že se toho nevzdali.. protože by to byla škoda… :-) Jinak, když řekl, že už jednou takového člověku (co měl v sobě mirakuru) čelil, myslím že tím myslela Slada… takže :-D Se bude hodně divit, hošánek :-D

26.1.2014 | 15:26:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás