Arrow Soutěž o lístek na setkání s Davidem Ramseym

Soutěž o lístek na setkání s Davidem Ramseym

Soutěž o lístek na setkání s Davidem Ramseym

V červnu přiletí do Prahy herec David Ramsey a my jsme pro vás získali jeden lístek do soutěže na setkání s ním. Pokud se chcete setkat s hercem seriálu Arrow, tak neváhejte, a soutěžte!


19 1
23.4.2015

Lístek do soutěže o setkání s hercem Davidem Ramseym nám poskytlo FAN BASE, kterým tímto děkujeme. Bude se soutěžit o balíček, který zahrnuje vstup na akci a diskusní panel, společnou fotografii s Davidem Ramseym, autogram Davida Ramseyho a vstup na afterparty s koncertem Julie Caitlin Brown. Více informací o vstupenkách naleznete WARP 05.

(Foto: FAN BASE)


Pravidla soutěže

Abyste získali lístek na setkání s Davidem Ramseym, tak musíte správně odpovědět na tři následující otázky. Tyto otázky poté posílejte na mail soutez@edna.cz s předmětem Arrow soutěž. Do mailu zároveň uveďte vaši přezdívku na Edně. Své odpovědi můžete zasílat do úterý 28. dubna 2015 23:59. Ještě jednou upozorňujeme, že se jedná o soutěž o jeden lístek. Ze soutěže je samozřejmě vyřazena redakce Edny. Hodně štěstí!

Otázky

1) Kolik má David Ramsey sourozenců?

2) V kolikáté epizodě seriálu The Flash se objevil David jako John Diggle?

3) Kolik stojí GOLD vstupenka na setkání s Davidem Ramsayem?

Výherce

Výherce soutěže se dozvíte hned ve středu 29. dubna 2015, kdy ohlásíme výsledky. Výherci bude následně poslán mail s instrukcemi.

Diskuze /8

cocumis

ani zadarmo, díky :D

23.4.2015 | 18:30:45
NewPerson

Tak nějak haha xD

23.4.2015 | 18:36:02
Shelpr15

Pravdepodobnost ze nekdo ten listek vyhraje je temner nulova. Kazdej si ty informace muze vyhledat na netu.

23.4.2015 | 18:49:21
iHyi

Kdo nehraje, nevyhraje ;-)

webmaster
23.4.2015 | 19:34:06
JohnnyCZE

Doufám, že když jsem poslal e-mail a následně jsem poslal další akorát s opravenou odpovědí, tak se to počítá :-) Mrzelo by mě kdyby ne. :(

23.4.2015 | 20:52:13
ArrowBest4

V posledních dílech mne Felicity nehorázné štve!!! :( Olicity scénka na hovno a tím útěkem prostě jen zabili 5 minut :/ Uvidíme co udělá Oliver ve StarCity a jestli Diggle zemře :D Myslim si že ne :D

23.4.2015 | 21:11:48
Hime

Kdyby šlo o někoho jiného tak bych si i zasoutěžil ale Diggle ? :D

23.4.2015 | 23:24:58
aztek6

Myslím že teď nikoho naštvu či poteším ale osobně si myslím že by měl zemřít Malcolm Merlyn měl by ho už dokonce někdo sejmout . To by bylo 100% lepší než Thea,Oliver,Joh­n,Felicity,Lau­rel. Ale Kapitán Lance by se měl už probudit že to mysleli pro jeho dobro když mu neřekli že Sara zemřela že neměl vinit Arrowa (Olivera).

23.4.2015 | 23:54:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás