Arrow Spin-off má nový pracovní název

Spin-off má nový pracovní název

Spin-off má nový pracovní název

Nedávno jsme se dozvěděli o pracovním názvu nového komiksového spin-offu na stanici CW. Nyní však získal nový pracovní název, který vypadá mnohem lépe.


22 0
21.4.2015

Nedávno se konal Cape Comic Con, kterého se účastnil i herec John Wesley Shipp (Henry Allen ze seriálu The Flash). Skoro celá jeho diskuze s fanoušky byla nahrána a během ní nazval nový spin-off slovem Legends. Zároveň k tomu dodal, že bude mít třináct epizod.

Na celý záznam se můžete podívat v přiloženém videu, avšak nejdůležitější část je v čase 7:05 – 7:25, kde zmíní tyto dvě věci. Nezapomeňte však, že nic není jisté, stále čekáme na oficiální vyjádření. Jenom doufejme, že se tvůrci nevrátí k původnímu označení The Atom.


Nově se však objevila informace, že se nový spin-off má jmenovat Legends of Tomorrow, takže John jej nazval pravděpodobně správně.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

kiso1561

Vraj to bude „Legends of Tomorrow“ podľa http://variety.com/…-1201475430/

21.4.2015 | 12:06:58
awacs

No Legends se to jmenovat nemůže :-) http://www.edna.cz/legends/

21.4.2015 | 16:45:02
migthedragon

Čekal bych nějaký chytlavější název … ale tak možná se to ještě změní. Takhle mi to moc připomíná to ne příliš úspěšné Tomorrow people.

21.4.2015 | 19:18:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás