Arrow Stephen Amell a jeho Facebook

Stephen Amell a jeho Facebook

Stephen Amell a jeho Facebook

Možná se ptáte, proč právě o tomhle se zde zmiňujeme v souvislosti se seriálem Arrow. Pravda je taková, že hlavní představitel seriálu Arrow, Stephen Amell, si vzal svůj Facebook pod vlastní kontrolu a zveřejňuje na něm nejaktuálnější novinky a to hlavně ze světa Arrow.


5 0
5.11.2013

Každý herec má v současné době svůj profil na Facebooku, kam pravidelně přispívají s aktuálními novinkami, pocity z natáčení a jinými věcmi. Avšak každá taková hvězda má na to své lidi, kteří se o jeho facebook profil starají. Výjimkou je právě mladý kanadský herec Stephen Amell, který si spravuje svůj Facebook profil zcela sám.

K příležitosti začátku druhé série seriálu Arrow začal Stephen na svém profilu na Facebooku zveřejnil nejnovější novinky a to hlavně ze zákulisí natáčení. Když ale nezveřejňuje nic ohledně Arrow, tak se můžeme dočkat například nějakých osobních zpráv (narození dcery) či vtipných momentů ze Stephenova života.


Zde je pár ukázek ze Stephenových statusů:

Posted 19.10.2013:

Epizoda 32. Pátek večer – práce. K dispozici jsou základní tajné věci, super tajné věci a další úrovně. Omýt si postřik kolem očí je super tajná věc. Jdeme natáčet poslední scénu, PRÁVĚ TEĎ!

Posted 2.11.2013:

Právě jsme zabalili 10 epizodu. Je 6 hodin ráno. Moje práce je ku**a skvělá!

Posted 4.11.2013:

Pravdivý příběh ze včerejška:
Jel jsem z parkoviště v Culver City. Podával jsem hlídači lístek… on ho vezme, přikývne a vrátí mi ho. Tak jsem se jej zeptal: „Kolik to bude stát?“ On odpověděl: „Když pracuji, tak Oliver Queen neplatí.“ Přikývl jsem a odjel jsem pryč.

Dalších takových skvělých statusů má Stephen spoustu. Pokud vás zaujal jeho profil a máte svůj vlastní profil na Facebooku, můžete si jej na tomto odkazu dát do odběru. Opravdu to stojí za to. Nejenom, že se dozvíte aktuální informace z natáčení, ale také se podělí s vámi o své dojmy a určitě se u některých jeho statusů pobavíte.

Diskuze /4

billyboybb

uz som si na to zvykol…je to celkom fajn :)

5.11.2013 | 18:36:13
Camelinka

Mám ho v odběru už delší dobu, je to paráda :). Mimochodem Manu má taky svůj FB, je to fajn kamarád :)

5.11.2013 | 18:51:21
Tenebien

Odebírám ho už nějakou dobu a páneček je mi čím dál sympatičtější. Holt takhle by se o ten facebook měla starat každá celebrita :-) Pokud k tomu došel sám, jen mu tleskám. Pokud mu to poradil nějaký social media specialist, je to člověk, co ví :D

#4 Camelinka
13.11.2013 | 1:00:16
Camelinka

Tak tak :) #3 Tenebien:

19.11.2013 | 13:02:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás