Arrow Stephen Amell mluví o sté epizodě a Olicity

Stephen Amell mluví o sté epizodě a Olicity

Stephen Amell mluví o sté epizodě a Olicity

Na internetu se objevily další střípky z nadcházejících epizod. Herec Stephen Amell tentokrát promluvil o stém díle a opomíjeném Olicity.


29 0
26.11.2016

Crossover i stá epizoda se neúnavně blíží. Stephen Amell měl tento týden několik rozhovorů, kde prozradil pár nových věcí, na které se můžeme těšit. Když přišla řeč na stou epizoda, tak Amell prozradil, že se bude jednat o díl, který se od ostatních epizod velmi liší. „Jedná se o radikální odchylku od toho, co jsme v seriálu dosud udělali. Využili jsme úžasné prvky seriálů The Flash a Legends of Tomorrow, abychom vytvořili něco, co není flashback ani flashforward. Je to něco zcela jiného,“ prozradil Stephen Amell.

Dále ještě zmínil, že stá epizoda Invasion! jim dala možnost udělat něco, k čemu by v samotném seriálu nikdy nedošlo. Zároveň to byla příležitost k tomu, aby se v ní setkaly postavy, které by k tomu jinak nedostaly příležitost. „Na konci této epizody má Oliver šanci říct sbohem lidem, se kterými neměl šanci se rozloučit,“ dodal.


(Oliver se ve stém díle setká se svou skutečnou láskou. Foto: CW)

Kromě sté epizody Stephen Amell mluvil i o vztahu mezi Oliverem a Felicity: „Je to televizní seriál. Máme skvělé fanoušky, ale je tu hranice, která stanovuje, že ne vždy dostanou to, co chtějí. Oliver a Felicity fungují jako tým, stále konají dobro. Jejich vztah byl vždy důležitějším z hlediska ochrany města než z hlediska jejich vzájemného vztahu. Pro mě je důležitější funkčnost týmu.“

Těšíte se na stou epizodu? A jste rádi, že Oliver a Felicity už nejsou spolu?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás