Arrow Stephen Amell mluví o tajemství Felicity

Stephen Amell mluví o tajemství Felicity

Stephen Amell mluví o tajemství Felicity

Helix způsobil něco, co tvůrci slibovali. Felicity už kráčí po temných cestách, ale hlavní postava seriálu, Oliver Queen, o tom stále neví. Kdy se dozví její tajemství?


15 1
14.2.2017

Jak tvůrci slíbili, tak i udělali. Nebo alespoň započali. Felicity začíná chodit po temných cestách poté, co jí zemřel její přítel Billy Malone. Felicity začala spolupracovat s organizací Helix, když využila supertajná data k tomu, aby pomohla Diggleovi. A podle všeho je tohle teprve začátek její cesty.

(Foto: CW)


Díky popisu patnácté epizody Fighting Fire With Fire víme, že Felicity se spojenectví s Helixem nevzdá pěkně dlouho, a proto je otázkou, kdy na to přijde Oliver. Nedávno na to odpověděl právě představitel této postavy: „Ví, že s ní něco je, ale zároveň ví, že mu o tom nechce říct. Proto se s tím vypořádává po svém. Není to něco, o čem si ihned promluví, ale v budoucích epizodách na to dojde.“

Jak podle vás ovlivní tajemství Felicity tým Arrow?

Zdroj článku: EW

Diskuze /12

Revoemag

Ideální konec této série. Felicity odejde a přidá se k těm hacktivistům. Wild dog bude zabit Prometheem. Rory se vrátí. Dinah odejde chránit svoje město. Curtis sedne za PC, už nikdy si neoblikne ten úděsnej kostým a jeho scénář bude obsahovat pouze věcný dialogy ohledně pc. Žádný ty jeho dementní rádoby vtipný komenty. Diggle převezme vedení Argusu a s Oliverem bude spolupracovat pouze občasně a do týmu se vrátí Thea. Takto by měla další řada šanci polepšit a vynahradit nám ty poslední průměrný roky. Samosebou to bude potřebovat pořádnýho záporáka. Vůbec bych se nebránil časovýmu skoku třeba o 5 let dopředu. Oliver by mohl učit syna. Byl by prostor pro flashbacky a taky by mohla vzniknout nová nemesis, třeba v podobě Roye, kvůli něčemu co se za ty roky stalo.
Roy by se v klidu mohl spojit se Sladem, proti Oliverovi a jeho synovi. To by bylo cool :-D A všechno, kvůli smrti Theya, ze které ho Roy viní :-D

#3 Lex Luthor #9 default
14.2.2017 | 15:12:19
Lex Luthor

Mohli by jí zato vykopnout, ale to se asi nestane

14.2.2017 | 15:12:44
Lex Luthor

#1 Revoemag: Roy by mohl být jako Arsenal v Young Justice, antihrdina kvůli Lexu Luthorovi přišel o ruku a mstí se mu zato na úkor ostatních členů týmu.

#4 Revoemag
14.2.2017 | 15:18:45
Revoemag

#3 Lex Luthor: Ta ztráta ruky by už teď byla podivná. Když to měl Malcolm. Pochybuju, že by to udělali teď podle komiksu. A raději bych viděl Roye v Arrow. Ať jako kladnou, nebo zápornou postavu.

#5 Lex Luthor
14.2.2017 | 15:34:15
Lex Luthor

#4 Revoemag: Ok dal jsem příklad jaký typ záporáka by mohl Roy být kdyby to tak udělali useknuté ruce dnes v seriálech frčí zvlášt v Agents of SHIELD, ale i v minulé sérii Legend si Snart usekl ruku, aby unikl a následně mu ji pak opravili na lodi

#6 Revoemag
14.2.2017 | 16:48:24
Revoemag

Na agents ani legendy sem prestal koukat uz davno :-D I na Flashe. Zustal mi jenom Arrow :-D
#5 Lex Luthor:

14.2.2017 | 17:19:50
WolverineCzE

Arrow,Flash,Legendy jsou dobrý ale Agenti shield zhoršily o hodně ze to pomalu konči.

#8 marcellko
14.2.2017 | 17:50:21
marcellko

#7 WolverineCzE: To vážne že Agenti zhoršili … podla mňa sú ešte stále 10× lepší ako Arrow,Flash,Legendy dokopy. Stále sa tam niečo deje samí zvrat a hlavne žiadne melodramaticke bobky a keci o ničom ako v týchto seriáloch

#10 default
14.2.2017 | 18:55:25
default

#1 Revoemag: strasnej kyc! :D

#11 Revoemag
14.2.2017 | 23:06:22
default

#8 marcellko: souhlasim. AoS jsou stale v akci a stale zajimave zvraty. Flash a Arrow furt ti sami zaporaci dokola a hrdinove jsou usmrkanci s pidi sebeduverou. Furt si stezuji, fnukaji. Toto v AoS nehrozi.

14.2.2017 | 23:10:13
Revoemag

#9 default: Kýč? :-D Tak to si počkej, co udělají se seriálem tvůrci :-D Bys byl rád za můj scénář :-D

15.2.2017 | 9:05:21
mina1424

to bude boží, už se na to těším :D

15.2.2017 | 13:45:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás