Arrow Tři nové postavy obsazeny aneb do seriálu Arrow míří Tara z True Blood

Tři nové postavy obsazeny aneb do seriálu Arrow míří Tara z True Blood

Tři nové postavy obsazeny aneb do seriálu Arrow míří Tara z True Blood

Za poslední týden byly obsazeny celkem tři nové postavy. Mezi novými herci je i herečka Rutina Wesley, která je známa svou rolí Tary ze seriálu True Blood.


25 2
15.8.2015

Alex Davis

O nové lásce They Queen jsme již psali, stále jsme však nevěděli, kdo si nového Alexe Davise zahraje. Nyní už víme, že jím bude herec Parker Young, kterého můžete znát ze seriálu Suburgatory a Enlisted. Alex je popisován jako chytrý mladý muž, který začne pracovat pro Olivera Queena. Díky němu se seznámí s Theou.


Žena z minulosti

Novou ženskou posilou čtvrté série se stává herečka Elysia Rotaru, známou ze seriálu Choose Your Victim, která si zahraje zatím nepojmenovanou ženu z flashbacků. Právě ve flashbacích si zahraje novou Oliverovu lásku, která bude sloužit jako jakási paralela k jeho současném románku s Felicity Smoak.

(Herečka Elysia Rotaru si zahrála i v pilotní epizodě seriálu iZombie. Foto: CW)

Liza Warner

Závěrem tu máme další hereckou hvězdu, která posílí kádr čtvrté sezóny. Bude jí herečka Rutina Wesley, která je známá svou rolí Tary ze seriálu True Blood. Aktuálně ji také vídáme v seriálu Hannibal. Rutina Wesley si zahraje policistku Lizu Warner, které všichni přezdívají Lady Cop. Zároveň bude členkou policejní jednotky, která bojuje proti strážci.

Diskuze /13

deadpool

nestaci vam romanek v soucasne dejove lince ,,,, rikaly jste si ze vam neco chybi ? nyni vam zcela zdarma i kdyz jste to nechtely pridame romanek do flashbacku ano slysely jste spravne zcela zdarma .

#2 HellTsuku
15.8.2015 | 13:01:14
HellTsuku

#1 deadpool: To teda měl fakš špatných pět let...... bože to je fakt už taková............ myslel jsem že po Shado už nic nebylo a teď tohle

15.8.2015 | 13:06:26
tomsn40

Vůbec nechápu, jak navážou s flashbacky, na začátek první řady… Pokud vím, tak ho nakonec našli na tom ostrově ne?? To se tam jako zase vrátí?? Noo, už jsem zvědavý, jaký k tomu bude mít důvod.. Každopádně, vrátit, by se měl už tuto sérii. A v té další, by ho měli najít :) Teda, pokud se do toho nezamotá, nějak Flash. :D Ale potom, v tom bude úplně zmatek… :)

#4 Denko069
15.8.2015 | 13:33:52
Denko069

#3 tomsn40: Mňa hlavne zaujíma, ako mu narastú tie fúzy za tak krátky čas xD

15.8.2015 | 13:40:06
HellTsuku

Dámy a pánové ja to fakt asi dropnu ještě před začátkem, myslel jsem, že aspoň počkám na Constantina, ale ta čtvrtá série vypadá už teď jako telenovela

15.8.2015 | 14:56:15
Liss93

Nevím, proč by měla mít Thea novou lásku, když s Royem se může dál vídat. A Oliver během „živoření“ na ostrově měl snad víc bab než ve SC :D Je to postavený na palici. Jasně, je to CW, ale na přehnané vztahové propletence tam mají jiné seriály, nemusí to cpát do všech.

15.8.2015 | 18:57:21
Starfish

Kde se můžu přihlásit na pár let pobytu na nějakém tom ostrově? Vypadá to jako sranda. Čistý vzduch, výhled na moře, zdarma trénink nadlidských schopností, za každým stromem holka, která překvapivě nevypadá jako Rumcajs, noví kamarádi… pohodička. :D

#9 FaNTa
překladatel
15.8.2015 | 20:45:24
I Like Al Sah-Him

A ešte ťa aj naučia strielať z luku a narábať mečom :D :D Plus nejaké tie jazyky :D

#9 FaNTa
15.8.2015 | 22:11:29
FaNTa

#7 Starfish:
#8 I Like Al Sah-Him: To se nestane nám. To se stává jen nějakým miliardářům.

16.8.2015 | 6:28:17
migthedragon

Skvělý způsob jak naštvat ty lidi, kteří nemají rádi romantiku v Arrow, prostě jí hodí i do flashbacků :D

16.8.2015 | 10:45:33
papu133

Tu poslední sérii byli flashbacky dost nudný a akorát to zdržovalo, doufal jsem že se to zlepší, ale jak tak čtu, moc nadějí nemám.

#13 HellTsuku
17.8.2015 | 20:44:15
secrety

Rutinu mám ráda, protože v True Blood jsem si jí oblíbila, takže se na Arrow už těším.

18.8.2015 | 11:20:57
HellTsuku

#11 papu133: Spíš to vypadá ještě hůř. já se divím, že ve třetí sérii Arrow nevyspal s Katanou

20.8.2015 | 11:34:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás