Arrow Tvůrce seriálu odpovídá na to, co nás čeká dál

Tvůrce seriálu odpovídá na to, co nás čeká dál

Tvůrce seriálu odpovídá na to, co nás čeká dál

Tři epizody páté řady jsou za námi, a proto časopis EW vyzpovídal tvůrce Marca Guggenheima, který mu pověděl skutečně hodně. Pojďte se s námi podívat na to, co nás čeká v dalších dílech.


20 0
25.10.2016

Co bude s Rorym, když se dozvěděl pravdu o Havenrocku?
Má na to velmi lidskou reakci. Zareaguje na to tak, jak asi budete čekat, ale ne v tom přehnaném smyslu. Je to reakce, která je při zemi a která je velmi lidská. O této dějové lince jsme se hodně bavili – jaké to bude z Roryho strany a jaké to bude ze strany Felicity. Mnohokrát něco píšete, děláte příběhovou linii a nakonec je na to zcela jiná reakce, než kterou čekáte. Když to vezmeme zpátky, tak tím, co Felicity v jednadvacáté epizodě minulé řady udělala, hodně lidí pobouřila. Lidé byli naštvaní, že i když zachránila Monument Point, tak zničila Havenrock. Byla zábava se dostat do pozice, kde jedni Felicity vinili a druzí stáli na její straně. Vzniklo tak zajímavé morální dilema. My jsme měli šanci si s tím pohrát.

Co řekne Oliver na Lylin plán, který se týká záchrany Digglea?
Myslím, že Oliver a Felicity na to mají zajímavé názory. Nemají na to zrovna shodný názor. Moc s jejím plánem nesouhlasí. (Zároveň se dozvíme Digovu a Lylinu reakci na to, že teď mají kvůli Flashpointu syna a ne dceru.)


Jak bude Thea čelit reportérce Susaně Williams?
Myslím, že je mezi nimi vážně zábavný vztah. Je to začátek jejich zajímavé interakce. Více se dozvíte v dalších epizodách.

Kdy se Oliver dozví o Prometheovi?
V šesté epizodě už to začne vřít. Tato série má třiadvacet dílů. Takhle to v našich seriálech chodí, obzvláště, když byl hlavní padouch představen v prvním díle: Jak a kdy s ním pořádně přijdeme? Šestý díl nám přišel k tomu vhodný, protože pátý díl má nádech konce jedné kapitoly.

Kdy se ostatní dozví, že Felicity chodí s detektivem Malonem?
V seriálu Arrow žádná tajemství netrvají věčně. Oliver se o jejím příteli dozví v páté epizodě. Kvůli tomu, že jsem vám řekl tohle, vám neřeknu, kdy se přítel Felicity dozví o tom, že Felicity dělá pro tým Arrow.

Co říkáte na Curtisův oblek?
Stále má před sebou dlouho cestu. Tohle není finální verze jeho obleku. Dali jsme těmto rekrutům tzv. foto-kostýmy. Je to tak, že musíte něco udělat, abyste si finální verzi zasloužili. Curtis je tím, který k tomu má nejdál. Na to, aby se stal tím, kým je v komiksech, má podle mě dost času. Jediný způsob, jak toho dosáhne, je to, že to bude zkoušet a neustále selhávat. Během páté řady to pro něj bude velký zápas.

Curtisova nová práce je tajemstvím pro jeho manžela. Jak si poradí s tímto?
Tento příběh určitě odvyprávíme.

Jak na tom bude Lance ve své nové práci?
Nebude to hračka. Rozhodně to nebude hračka. Theu šlechtí to, že ho do této pozice obsadila, ale je velmi naivní ji dávat někomu, kdo bojuje se svými démony. Pro Lanceho to bude skutečně těžké než lehké.

Zdroj článku: EW; Foto: CW

Diskuze /4

Slamic

Doufám že se Rory vrátí… padl mi do oka stejně jako Roy :-) byl bych rád kdyby zůstal

#2 Boudiccaw
26.10.2016 | 0:41:26
Boudiccaw

#1 Slamic: jj, taky chci aby zůstal :)

#3 league
26.10.2016 | 8:02:41
league

#2 Boudiccaw: Lepší by bylo kdyby se vrátil do šesté řady a přivedl hlavního záporáka Azraela. Do páté série se nehodí!

26.10.2016 | 8:28:47
monikash

Já doufám, že už další série nebude. Zatím mě tihle „Arrow kids“ nenadchli.

27.10.2016 | 16:12:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás