Arrow Tvůrci a herci si z nás dělají srandu: Manu Bennett je zpět

Tvůrci a herci si z nás dělají srandu: Manu Bennett je zpět

Tvůrci a herci si z nás dělají srandu: Manu Bennett je zpět

Přání mnoha fanoušků seriálu Arrow byla vyslyšena. Manu Bennett se po dvou letech vrátil do seriálu, aby si alespoň posledním díle páté série pořádně zařádil.


34 0
20.5.2017

Pokud naše stránky sledujete pravidelně, tak jste určitě zaznamenali články, které se věnovaly návratu Manu Bennetta do seriálu Arrow. Nejdříve Stephen Amell oznámil, že se Manu Bennett vrací do seriálu, což však ihned následující den vyvrátil samotný představitel Sladea Wilsona, který se divil, kde na tuto informaci přišel.

V tu chvíli byl však na natáčení spatřen Deathstrokeův kaskadér, díky čemuž jsme měli již jasno – Bennett se v seriálu neobjeví. Kartami však tentokrát zamíchal samotný tvůrce Marc Guggenheim, který řekl, že se Bennetta nedočkáme, ale uslyšíme alespoň jeho hlas.


(Foto: CW)

Bennettovu návratu nenahrávalo ani to, že aktuálně natáčí seriál The Shannara Chronicles na Novém Zélandu, což je v porovnání s natáčecím místem seriálu Arrow na druhé straně zeměkoule. Zároveň Manu Bennett zveřejnil několik příspěvků na sociálních sítích, kde se proti seriálu Arrow očividně stavěl (například jeho lámání šípu).

Vše je nakonec úplně jinak, a popravdě, ještěže tak. Manu Bennett se jako Slade objevil ve dvaadvacátém díle Missing, ve kterém stihl říct svou klasickou hlášku: „Nazdar, chlapče.“ Nejenom, že v epizodě zazněl jeho hlas, ale dočkal se i své scény. A podle upoutávky k dalšímu dílu (a prodloužené upoutávky) to vypadá, že si ho v poslední epizodě páté řady užijeme až až.

Jste rádi, že jsme se Manu Bennetta nakonec skutečně dočkali?

Diskuze /11

Rubi

NE … protože tahounem celé série je hlavní záporák Prometheus, který je naprosto skvělý a ne aby lidi koukali jenom kvůli tomu že se na jeden díl objeví Slade Wilson … není to fér vůči Joshi Segarrovi který je naprosto úžasný … úplně ho upozadili jenom aby se zavděčili fanouškům … nelíbí se mi to

#2 bukajik
20.5.2017 | 14:15:32
bukajik

#1 Rubi: Tu nejde o to že Prometheus je hlavny zaporak tejto serie. A tiež suhlasim ze je skvely. Ale tato seria je zakoncenim piatich rokov v pekle pre Olivera. Zakoncenie flashbackov . Preto tam Manu Bennett urcite patri ako jeden z dvoch naj zaporakov . Dva roky bol hlavnou postavou flashbackov a urcite do finalovej epizody patri.

#4 Kimberlly #5 Stardos #7 Rubi
20.5.2017 | 14:39:28
Lex Luthor

tenhle rok si z nás tvůrci opravdu dělají prdel, ale snad Oliverův skutečný učitel Slade konečně donutí svého žáka přestat fnukat.

20.5.2017 | 14:41:57
Kimberlly

#2 bukajik: Presne, súhlasím. :)

20.5.2017 | 14:45:49
Stardos

#2 bukajik: Souhlasím, k vyvrcholení toho, co si Oliver zažil prostě patří. :) Ale ještě se mohla vrátit Sara, aby to měli komplet

20.5.2017 | 14:59:07
CoRnDuCK

Nejdřív Prometheova identita, teď tohle.. CW někdy nesnáším, někdy ho miluji :D

20.5.2017 | 15:07:47
Rubi

#2 bukajik: To sice ano ale udělali z jeho návratu úplnou frašku kdy se fanouškovské weby předháněly kdo o něm zvěřejní větší pitomost. Seriál se jmenuje Arrow, ne Deathstroke.

20.5.2017 | 16:38:56
league

Ty vado to už je po druhé takže 1 Odhalení Promethea (Adrian Chase je Vigilante)
2 Manu Benet nebude hrát v Arrow
3. Zabití They tak oni mají podepsanou smlouvu ale ta může být
taky ve flasbecku jako Laurel.Jinak může zabít i Felicity. On to
zminoval ve 22 epizodě že půjde po těch dvouch a jestli má být
násilnější jak slibovali tak by to mohl udělat.

Tedka nás trolí s hercema který mají podepsanou smlouvu do další řady

20.5.2017 | 16:49:57
DavidSpike

Slade do seriálu prostě patří :) je to jediná postava co na Olivera měla opravdu pořádnej vliv ať už jako nepřítel tak i jako mentor. Chase je perfektní o tom žádná ale Slade je Slade takže pecka :3

20.5.2017 | 16:55:58
WolverineCzE

Snad Slade uděla z Green Flashe na Green Batman :D

20.5.2017 | 17:10:23
Adrian321

Ja sem tušil že se manu vráti

21.5.2017 | 19:40:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás