Arrow Uvidíme v páté řadě ještě Malcolma Merlyna?

Uvidíme v páté řadě ještě Malcolma Merlyna?

Uvidíme v páté řadě ještě Malcolma Merlyna?

Malcolm Merlyn se v páté řadě seriálu Arrow objevil pouze ve dvou epizodách, a proto se ptáme, zda se ho v této sérii ještě dočkáme.


18 0
12.4.2017

Malcolm Merlyn neodmyslitelně patří k seriálu Arrow, protože právě v tomto seriálu jsme ho poprvé viděli. Naposledy se Malcolm řadil mezi hlavní postavy ve čtvrté řadě, kdy byl „poskokem“ hlavního padoucha Damiena Darhka. V páté řadě jsme se s ním však už nesetkali. Vlastně ano, setkali, ale vždy to bylo mimo aktuální dění – v osmém díle Invasion! se objevil ve snovém světě a v sedmnáctém díle Kapiushon se objevil ve flashbacích.

Pokud sledujete seriál Legends of Tomorrow a viděli jste již poslední epizodu Aruba, tak víte, že poté, co Legendy porazily Legii zkázy, vrátily Malcolma zpátky do jeho doby, tedy do roku 2016, kdy se přidal k již zmiňované Legii. Malcolm se tedy v podstatě celou dobu, co se vysílá pátá série, nacházel ve Star City.


(Malcolm Merlyn v seriálu Legends of Tomorrow. Foto: CW)

Otázkou tedy je, zda se ho už konečně dočkáme i v současném dění seriálu Arrow, protože nyní do něj může konečně zasáhnout – nejenom, že víme, kde Malcolm právě je, ale i herec John Barrowman má na natáčení čas, protože už nemusí pracovat na Legends of Tomorrow (kde se, co si budeme nalhávat, mimo jiné objevoval skutečně málo). Bude možným nečekaným spojencem, o kterém tvůrci mluvili?

Diskuze /8

Lex Luthor

Jo návrat Malcolma bych uvítal Oliver si dává moc zásluh celé to totiž odstartoval právě Malcolm, když sabotoval Queen Gamit, takže od té chvíle co Oliver udělal padá na Malcolmovu hlavu, Chase si měl lépe udělat domácí úkol.

#2 HOUND #3 I Like Al Sah-Him
12.4.2017 | 19:34:46
HOUND

#1 Lex Luthor: Jo no :D Malcolm je best stejně jako jeho představitel…to už byl v Torchwoodu, kde teda, ale jěšte „ucho“…mladej :D

12.4.2017 | 20:00:33
I Like Al Sah-Him

#1 Lex Luthor: Možno že Prometheus nevie že Malcolm je stále živí :D

#4 Stardos
12.4.2017 | 21:33:58
Stardos

#3 I Like Al Sah-Him: Jako vzhledem k tomu, že Prometheus ví i o cestování v čase, tak si myslím, že ví o Malcolmovi první poslední :D

#6 I Like Al Sah-Him
12.4.2017 | 22:17:48
Lex Luthor

Bohužel kdyby šel Prometheus po Merlynovi a Oliver ho bránil nevím jestli by to někteří rozdejchali i když takový souboj superpadouchů bych si dal líbit Vigilante vs Prometheus to bylo něco sice se porvali krátce, ale stálo to zato. Mimochodem i na Zemi 38 byla verze Vigilanteho byl tam však na jednu epizodu a byl poražen.

12.4.2017 | 23:22:30
I Like Al Sah-Him

#4 Stardos: Ako vieš že vie o cestovaní v čase? :D

#7 Lex Luthor
13.4.2017 | 10:53:04
Lex Luthor

#6 I Like Al Sah-Him: Black Siren použila legendy jako krytí vysvětlila Oliverovi, že Sára změnila časovou linii a navrátila jí zpět k životu předpokládá se, že jí to poradil Adrian, který nějak ví o legendách.

13.4.2017 | 11:06:57
WolverineCzE

Snad to nebude s ním jak v Iron-Fist finále

14.4.2017 | 8:24:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás