Arrow Velký boj o roli Flashe

Velký boj o roli Flashe

Velký boj o roli Flashe

No, zas tak velký boj to nebyl, ale pro tuto roli byli vybráni tři mladí herci. Kdo si zahraje novou postavu Barryho Allena aka Flashe, zjistíte po rozkliknutí článku.


2 0
22.9.2013

Na kamerovou zkoušku pro roli Flashe byli postaveni tři mladí herci: australský herec James Mackay (hlavně známý z divadla, seriálový nováček), americký herec Matt Barr (seriály První prezidentka, One Tree Hill, Ostrov smrti či jeho nejznámější role v seriálu Superkočky) a americký herec Grant Gustin (seriály 90210 a Glee).

Pro roli Flashe byl nakonec zvolen Grant Gustin. Pro tohoto herce to možná bude nejlepší příležitost, jak prorazit v seriálovém světě. Nejenom, že si zahraje tak známou komiksovou postavu, která bude v seriálu Arrow vystupovat v osmé, deváté a dvacáté epizodě, ale také v novém spin-offu, který bude vysílat stanice CW, kde budeme seznámeni s Flashovým dějem (dvacátá epizoda v seriálu Arrow bude sloužit jako pilotní epizoda pro tento nový seriál).


Věřme, že toto obsazení bylo správné a tento mladý americký herec nás mile překvapí.

Diskuze /1

myroslav

Uvidíme. Pravdupovediac v tomto svete Arrowa si Flasha bez superschopností predstaviť. A z tých troch hercov pre rolu Flasha by sa mi viac pozdával Matt Barr. Určite sa viac podobá na komiksového Barryho Allena. Ten Gustin by mal ešte na sebe zamakať. .

23.9.2013 | 15:08:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás