Arrow Výkonný producent Andrew Kreisberg mluví o 2. sérii

Výkonný producent Andrew Kreisberg mluví o 2. sérii

Výkonný producent Andrew Kreisberg mluví o 2. sérii

Výkonný producent Andrew Kreisberg se rozhodl podělit o pár maličkostí týkajících se druhé série Arrowa. V článku se tak můžete dozvědět, kdy začíná natáčení druhé série i zda bude mít seriál svůj panel na červencovém Comic-conu.


3 0
26.5.2013

Nedávno jsem četl, že producentský tým dal scénáristům letní úkol na způsob komiksu Batman: The Cult. Je to inspirace pro 2. sérii?

Podporujeme všechny v tom, aby přečetli tolik DC komiksů, kolik se jen dá. „Cult“ je mým osobním favoritem a jsme opravdu nadšeni, že trochu z toho přeneseme do 2. série.


Kdy začínáte natáčet 2. sérii?

Myslím, že v červenci. Nejsem si jistý, kdy se 2. série začne vysílat, to záleží na CW, ale natáčet začínáme v červenci, téměř ve stejnou dobu jako minulý rok. [2. série se začíná natáčet 10. července, pozn. z překladu]Když už mluvíme o červenci… Objevíte se na Comic Conu?

Ano, budeme tam. Myslím, že začínáme natáčet ještě před Comic Conem, takže doufám, že na něm budeme moci fanouškům už něco ukázat. Způsob, jakým nás lidé minulý rok podpořili a jak přijali pilotní díl, bylo pro nás i pro show obrovským přívalem energie. Letos chceme znovu fanoušky odměnit něčím zvláštním.

Existuje nějaká možnost, že se ve 2. sérii objeví Manu Bennett jako Slade Wilson také v současnosti, ve Starling City?

Vždy je tu šance.

Bude Oliver někdy znám pod přezdívkou Green Arrow?

No, 2. série je o tom, že Oliver zjišťuje, že už dál nechce být nazýván strážcem. Má pocit, že to na něj vrhá negativní světlo. Hledání nové přezdívky je součástí 2. série. Nejsem si jistý, zda mu budeme ve 2. sérii říkat Green Arrow, ale určitě v tomto směru uděláme krok vpřed.

Čekají nás nějaké změny týkající se kostýmu?

Jsme zcela zjevně silně ovlivněni filmy o Batmanovi od Chrise Nolana a stejně jako ve filmech, kdy měl Bruce Wayne víc a víc zkušeností tak chtěl, aby se na jeho obleku tyto zkušenosti odrážely a my máme to samé v plánu s Oliverem. Ve 22. epizodě se jeho luk rozbil, takže ve 2. sérii bude mít luk nový a jsme z toho nadšeni.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /7

Xavik

Už bylo načase!! Chce to nový maskování obličeje, tohle je děs… :D

#2 SerialGirl
admin
26.5.2013 | 16:17:57
SerialGirl

#1 Xavik: Pravu máš :D

26.5.2013 | 17:05:55
tom99

Jen tak mimochodem. V 9. epizodě Malcom Merlyn jednou nazval strážce Green Arrowem. Bylo to prvně a naposledy, co toto jméno padlo :-)

webmaster
26.5.2013 | 17:12:58
Bizzy

Spíš mohli odhalit, kdo je všechno mrtvej a kdo ne :-D. Doufám, že to zázrakem ten malcom přežil :-). Velice silná postava v seriálu.

26.5.2013 | 22:55:31
Wolfinator1

Mě se maskování líbí, jaký jiný by jste chtěli ? :D Jinak asi přibidou nějaký vychytávky na obleku, že by něco na způsob Batmanova superpásku ?:D

28.5.2013 | 0:14:52
Bizzy

Maskování obličeje je fakt strašný a divím se, že ho nikdo nepoznal, i když se několikrát lidem dívá i přímo do tváře. :-)

28.5.2013 | 17:15:30
Burneo

To je stejný jak se Supermanem :)

4.6.2013 | 20:13:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás