Arrow Za Diggleovu cestu za svobodou nejvíce zaplatí Felicity

Za Diggleovu cestu za svobodou nejvíce zaplatí Felicity

Za Diggleovu cestu za svobodou nejvíce zaplatí Felicity

Digovo vysvobození se v aktuálních dílech hojně řeší. Cesta, která před Johnem ještě je, je dlouhá a někdo za ni bude muset zaplatit.


20 0
7.2.2017

Jedenáctá epizoda Second Chances se kromě Tiny Boland zaměřila i na Digovo vysvobození. Právě v tomto díle započala jeho cesta na svobodu. Producentka Wendy Mericle však nedávno prozradila, že za tuto svobodu bude muset tým Arrow zaplatit. Konkrétně za to bude muset zaplatit Felicity.

„Diggle se bude potýkat s výzvami, které zahrnují Felicity. Ta najde důkazy, které by Johna mohly očistit, ale zaplatí za to tak, že i kvůli tomuto přejde na temnou stranu. Dig se s tím bude muset vypořádat,“ prozradila Wendy Mericle.


(Foto: CW)

Nepochybně se jedná o temné místo, o kterém tvůrci již jednou mluvili. Pokud se týmu skutečně podaří Johna zachránit, tak ten bude litovat toho, že to vůbec udělali, protože za jeho svobodu zaplatí Felicity.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /10

Stardos

Bude to něco s tou flashkou, celkově se mi to nezdálo. Jen aby tohle nebyla zase nějaká psychologická hra Promethea

7.2.2017 | 23:45:46
DotsDots

Sázím na to, že Prometheus s tou flashkou nemá nic společného. Spíš se Felicity zaplete s tou skupinkou hackerů a ke konci série ji zavřou do vězení.

8.2.2017 | 0:12:11
Yanek

Nedá se nic dělat, furt musím trvat na tom, že v jinym typu příběhů by jí bylo líp. Něco nenavázanýho na konkrétní místo v čase a prostoru, pevně daný charaktery, šťastnej konec… Tedy pohádky nebo porno.

8.2.2017 | 1:11:41
default

Mozna se „jen“ z ni zase stane hacktivistka. ;)

8.2.2017 | 8:53:04
WolverineCzE

To bude jak s tim Anthonym a Artemis kvůli Prometheusovi snad umře Felicity.

8.2.2017 | 10:18:25
Lex Luthor

Jen at Felicity zaplatí, aspon pozná, že všechno má nějakou cenu, v týmu Arrow se ted chová arogantně a myslí si, že může o všem rozhodovat a že za to neponese následky.

8.2.2017 | 13:04:24
KollbY

uz me to sni nebavi.. az umre prosim

8.2.2017 | 15:00:35
I Like Al Sah-Him

Úplne najlepšie by podľa mňa bolo keby Felicity na konci epizódy umrela Oliverovou rukou, alebo vykonala niečo, čo sa Oliverovi ale že vôbec nebude páčiť a bude nútení ju zabiť :D

#10 default
8.2.2017 | 15:52:00
Holldir

Někomu prostě nesedí a tito ji chtěji vermomocí vidět pod drnem…nepocho­pim :)

8.2.2017 | 22:58:00
default

#8 I Like Al Sah-Him: tak to rozhodne nehrozi. :D musela by treba drzet nasilne Speedy jako rukojmi, ale na to proste Felcka nema. Maximalne by mohla zacit pracovat (diky nejakemu vydirani) pro Promwthea, ale to taky od ni nehrozi – nabonzovala by to Olive. Podle me bude tajne bojovat jako hacktiviatka. Olive se to nebude libit, ale zase si to nejak vyrikaji. :-/

9.2.2017 | 7:58:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás