Arrow Změny, které nás čekají ve druhé sérii

Změny, které nás čekají ve druhé sérii

Změny, které nás čekají ve druhé sérii

Tyto změny se budou týkat hlavně Olivera a jeho okolí. Více informací v článku.


4 0
22.7.2013

Oliver v první sérii ztvárnil svou postavu jako strážce Starling City. Nyní ve druhé sérii bude mít novou roli a tou je hrdina. Tato proměna se bude týkat hlavně událostí z finále první série.

Dále bude Oliver čelit novému protivníkovi. „Našim cílem je, aby Oliver měl opět dobrého protivníka, jako byl Malcolm Merlyn, ale nesmí se jednat o jeho kopii,“ říká Guggenheim. „Je to někdo, kdo bude dělat věci odlišným způsobem než Malcolm, takže to bude ve výsledku ještě více smrtící,“ dodal.


Další změnou projde Oliverova skrýš. Felicity se ujme veškeré zodpovědnosti a sama ji díky svým znalostem předělá a vylepší. Celá původní skrýš byla totiž poškozena zemětřesením, takže je tato renovace nutností. S touto změnou přijdou Oliverovi do rukou i nové „hračky“. Nevěříte? Důkazem místo slibů je přiložená fotografie, kterou najdete na konci článku.

Ve druhé sérii bude Oliver opět řešit problém s Laurel. Velkým otazníkem bude, jaký dopad bude mít Tommyho smrt na Olivera a Laurel.

  • arrows2lair-3f601af4fa8d9739612ae2ac8f689d0e.jpg

Diskuze /1

Wolfenstein

Ta skrýš vypadá skvěle, zajímalo by mě, co vše se v ní bude skrývat. Protože takhle to vypadá, že ta fotografie rozhodně neukazuje všechno.

1.8.2013 | 8:29:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás