Assassin's Creed Postavy

Postavy

 • Ezio Auditore da Firenze

  Ezio Auditore da Firenze

  Ezio Auditore da Firenze (1459 – 1524) byl florentským šlechticem v období renezance a také, bez vědomí většiny historiků a filozofů, mentorem italského bratrstva asasínů, kterým byl v letech 1503 až 1512. Byl také předkem Desmonda Milese a Claye Kaczmareka.

 • Aguilar de Nerha

  Aguilar de Nerha

  Aguilar de Nerha býval kdysi členem bratrstva asasínů během španělské inkvizice v 15. století. Jeho největšími nepřáteli jsou templáři, kteří touží po ovládnutí lidské mysli. Aguilar jim chce v tomto plánu zabránit tím, že se postará o to, aby nepadl Kousek ráje do jejich rukou.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Altair Ibn-La'Ahad

  Altair Ibn-La'Ahad

  Altaïr Ibn-La'Ahad (1165 – 1257) byl syrským členem bratrstva asasínů, a poté jejich mentorem v letech 1191 do jeho smrti roku 1257. V průběhu působení jako mentor (nebo-li učitel), Altaïr provedl několik objevů a vylepšení, které výrazně přispěly do řádu.

 • Callum Lynch

  Callum Lynch

  Callum Lynch vyrůstal jako sirotek, když jako malý byl nucený sledovat, jak byla zabita jeho matka. Následně se stal kriminálníkem. Všimla si ho ale společnost Abstergo Industries, která potřebovala jeho genetické vzpomínky, aby se dostali k artefaktu Kousek ráje.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Edward Kenway

  Edward Kenway

  Edward Kenway (1693 – 1735) byl britským lupičem, pirátem a členem řádu asasínů. Jako mládenec se přidal k britskému královskému námořnictvu a potvrdil přemístění do Západní Indie. Ovšem rychlý konec války, příslib zlata a sláva jej svedla do života pirátství.

 • Sophia Rikkin

  Sophia Rikkin

  Doktorka Sophia Rikkin pracuje ve společnosti Abstergo Industries a dostane na starosti Calluma Lynche, kterého má přesvědčit, aby se pomocí zařízení Animus vydal do vzpomínek svého předka Aguilara a získal pro Abstergo Kousek ráje.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Shay Cormac

  Shay Cormac

  Shay Cormac (1731 – ?), Temný hrdina, který kdysi býval asasínem, ale v průběhu času jeho důvěra v bratrstvo slábne a rozhodne se vyměnit stranu za templáře, kult, proti kterému bojoval. Shay se tak stává jedním z nejlepších nájemných vrahů, který loví své bývalé bratry.

 • Moussa

  Moussa

  Moussa je potomek voodoo asasína Baptisteho, na kterého narazila na svých výpravách Aveline de Grandpé v New Orleans. Moussa je zavřený ve společnosti Abstergo Industries, kde je pravidelně napojován na Animus, aby společnost zjistila co nejvíce o jeho předkovi.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Maria

  Maria

  Asasínka z dob španělské inkvizice, která je v roce 1492 vyslána společně s Aguilarem de Nerhou, aby zachránili malého prince Ahmeda, po kterém jdou templáři kvůli Kousku ráje. Maria je blízkou družkou Aguilara a chová k němu vřelé city.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Desmond Miles

  Desmond Miles

  Desmond Miles (1987 – 2012) byl členem řádu asasínů a potomek mnoha předků spjatých s asasíny, kterými například byli Aquilus, Altaïr Ibn-La'Ahad, Ezio Auditore da Firenze nebo Ratonhnhaké:ton. Desmond se díky svým předkům sám naučí bojovat a bude válčit s novodobými Templáři.

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Bleeding effect, Baptiste, Abstergo a další

Bleeding effect, Baptiste, Abstergo a další

Film Assassin's Creed nás čeká již za tři měsíce, proto vám přinášíme nové informace o filmu. Ve filmu se dočkáme předka Baptisty, známého ze hry Assassin's Creed: Liberation. Dále se můžeme těšit na bleeding effect a propojení filmu s ostatními hrami ze série.

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

O filmu

Všechny historické sekvence budou namluveny španělsky

Všechny historické sekvence budou namluveny španělsky

Studio a režisér filmu Justin Kurzel nyní oznámili, že v historických sekvencích neuslyšíme ani jedno slovo v angličtině a všechny pasáže ve filmu byly natočeny ve španělštině. Co na to říkáte, že značná část filmu bude pro Američany v cizím jazyce? Může se to projevit v tržbách?

Narozeniny