Avatar Cameron: Všechny další filmy se budou soustředit na stejné hrdiny jako v prvním díle

Cameron: Všechny další filmy se budou soustředit na stejné hrdiny jako v prvním díle

Cameron: Všechny další filmy se budou soustředit na stejné hrdiny jako v prvním díle

Jake Sully, Neytiri, Grace Augustine, Miles Quaritch a Norm Spellman. Kolem hlavních postav prvního filmu se nebude točit jen druhý díl, ale i všechny ostatní, které nás čekají. James Cameron se chce soustředit na úzkou skupinu lidí, které diváci již dobře znají. Souhlasíte s ním?


0 0
22.8.2017

Avatar byl poněkud samostatně stojícím dílem, na které James Cameron postupně začne nabalovat další čtyři pokračování. O spoustu postav jsme přišli ve finálních minutách prvního snímku, ale nakonec se většina vrátí. Překážkou není ani smrt, protože bylo potvrzeno, že Sigourney WeaverStephen Lang vstanou z mrtvých.

(Pandora je opravdu pozoruhodným světem. Foto: Fox)


Stálá parta se tedy dá znovu dohromady. Navíc se máme opět těšit i na Norma Spellmana či matku Neytiri. Nyní James Cameron prozradil, že další díly se budou soustředit na ty stejné postavy, nebo přesněji na stejně úzkou skupinu postav. V popředí příběhu tedy opět bude Jake Sully. Nových postav se sice dočkáme, ale spíše půjde o vedlejší postavy. To zdravé jádro mají tvořit charaktery z prvního filmu.

Na první dobrou to vypadá tak, že nás nečeká nic nového. To ale Cameron razantně popírá. Hlavním tématem bude opět svět Pandory, na kterém si James nechává velice záležet. Údajně jsme viděli jen zlomek fauny, svět Pandory je mnohem bohatší a rozsáhlejší. Takže i když de facto budeme stále na jedné planetě, bude tak různorodá, že budeme mít pocit, jako bychom se vydali na jinou planetu.

Jste rádi, že se další filmy budou soustředit na stejně úzkou skupinu postav? Chcete nadále prozkoumávat svět Pandory?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2020. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců