Banshee Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Stanice CineMax přišla s popisem dvou posledních epizod. Vy si tak můžete přečíst, co nás čeká koncem řady. Třetí řada nehodlá polevit ani na závěr.


5 0
20.2.2015

9. epizoda: Even God Doesn’t Know What to Make of You (Ani Bůh neví, co s tebou) – 7. března 

Lucas si připomíná minulost jeho přátelství s Jobem, zatímco přemýšlí o budoucnosti, pokud tedy vůbec nějaká bude. Proctor a Emily zaplatí za Rebečinu bezohlednost. Carrie a Gordon začínají dávat dohromady jejich zničený vztah. Stowe a Leo získávají někoho důležitého. Bunker se znovu spojí se skinheady ze své minulosti. Deva dostává lekci ohledně zločinu a trestu.

10. epizoda: We All Pay Eventually (Nakonec zaplatíme všichni) – 14. března 

Lucas si připomíná tajnou část svého života a Job dostává speciální dárek od fanouška jeho práce, zatímco obviňuje Carrie, že prozradila krytí jejich skupiny. K Lucasovi se nečekaně připojuje Gordon a vracejí se do kempu Genoa na závěrečné vyjednávání se Stowem. Bunker slibuje ukončení bratrstva, ale jeho bratr Calvin je proti. Rebecca společně s novým spojencem se připojují k Proctorovi a míří do Filadelfie, aby uzavřeli obchod s Frazierem a Čenovousem. Po krvavém rozuzlení v Banhee, Brock konečně získává to, po čem již dlouho toužil.


(Foto: CineMax)

Je tedy jasné, že letošní finále bude mít dva vrcholy. Jeden se odehraje v kempu Genoa, kam se vydá Lucas s Gordonem a druhý bude ve Filadelfii, kam se vydá Proctor s Rebeccou a novým spojencem.

Nad třemi postavami se nám tak vznáší otazníky. Je dost možné, že se rozloučíme s Emily. Dále pak připadá v úvahu smrt Gordona, který se vydá do kemp s Lucasem a také smrt Joba.

Otázkou také zůstává, kdo je ten nečekaný spojenec, který se přidá k Rebecce a Proctorovi. Vzhledem k tomu, že možná dojde k zabití Emily, mohl by jím být Brock, což by bylo tedy velmi nečekané.

Co by však mělo vyvolat největší diskuzi je zcela poslední věta. Brock konečně získává to, po čem již dlouho toužil.
Brock touží v seriálu jen po dvou věcech. Stát se šerifem a dostat Proctora. Vzhledem k tomu, že Procotr bude ve Filadelfii (kde by ale mohl být i Brock), tak je více pravděpodobné, že se Brock stane šerifem. Jenomže proč by se stával šerifem, kdyby byl Lucas ještě stále naživu?

Konec třetí řady nám zcela jistě nabídne akční jízdu, na kterou jsme během této řady zvyklí. Kdo se podle vás s námi rozloučí ve finálových epizodách?

Diskuze /6

Hansss

popis epizod mě přivodil více otazníku něž jsem měl před přečtením :D ale nevadí hlavně že se nebude polevocat v atmosféře a akci … :)

20.2.2015 | 15:34:07
Menec

Ten spojenec Rebeccy bude určitě ten černoch, jak vedle ní chodí ve všech trailerech. Je tu nahoře i na obrázku :) Brock konečně získá to, po čem tak dlouho toužil – Šerifský odznak? konec Proctora? Jestli to první – smrt Hooda? Proflákne se, že je podvodník? Že já to vůbec četl :D

Každopádně můj tip je, že konce série se nedožije Chayton, Proctor, Job, Emily a Gordon. Tak schválně kolik jich trefím :-)

20.2.2015 | 17:13:44
Meloun 21

Doufám že neumře job to bych byl fakt nasraný

20.2.2015 | 17:25:23
Paulusek

jestli zabiji ještě Joba tak to tam moc dobrých postav nezůstane už mi vzali Nolu, Siobhan, to můžou rovnou ještě „odklidit“ Sugra a Claye a končim :(

20.2.2015 | 23:31:26
Fifipek

S Nolou mě nasrali šíleně :(

21.2.2015 | 17:07:30
Ruklashu

S Nolu a Siobhan udělali chybu, obě postavy ještě měli potenciál. Jinak k Brockovi, může být šerif Hooda můžou něco jako „degradovat“, nebo ne? Pokud vím, v posledním díle Jobe říkal, že na něj byla podána stížnost od FBI.

22.2.2015 | 2:13:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E08: Requiem

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @LuAn, @Lucifrid, @Umpalumpa3
Korekce: @KevSpa

Sedí na verze:

  • S04E08.HDTV.XviD-FUM
  • S04E08.HDTV.x264-KILLERS
  • S04E08.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S04E08.1080p.HDTV­.x264-BATV

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Jak vložit titulky do videa?

Chcete-li podpořit překladatele Banshee a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte, seriál, za který přispíváte.

Reklama

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás