Banshee Lucas Hood

Lucas Hood

Lucas Hood
Sezóny 4
2013 - 2016


U výslechu po jeho zatčení jako své pravé jméno uvedl John Smith, ale v současné době si říká Lucas Hood. Tuto identitu převzal od policisty, který přijel do Banshee dělat šerifa. Den před nástupem však měl pravý Lucas Hood konflikt s Proctorovými hochy v Sugerově baru.

Lucas seděl patnáct let ve vězení za krádež diamantů, které ukradl společně se svou přítelkyní Anne (dnes Carrie). Společně o ně okradli Králíka, který se za to pokusil Lucase ve vězení zabít.
Hned po propuštění z vězení se Lucas vydal za Jobem, aby zjistil, kde teď Anna žije a ten ho poslal do Banshee. Hned jak vyšel z Jobova salónu všiml si, že je sledován – Králík na něj poslal své lidi.


Když Lucas dorazil do Banshee přišel na to, že Anna je vdaná a má dvě děti. Dava je pravděpodobně jeho.

Když se rozhodl odjet z města, zastavil se v Sugerově baru a tak se dostal k potyčce mezi pravým Lucasem Hoodem a Proctorovými vyděrači. V této potyčce byl pravý Lucas Hood zabit a zakopán v lese, jeho ostatky byly nalezeny v desáté epizodě.

V desáté epizodě se Lucas dobrovolně vydal Králíkovi, aby tak mohl ochránit všechny ostatní ve městě. Měl však štěstí, na pomoc mu přišlo celé policejní oddělení společně s Jobem, Carrie a Sugerem.

V desáté epizodě v potitulkové scéně vidíme syna pravého Lucase Hooda, jak se snaží dovolat svému otci. Také si pouští na youtube video, kde Lucas Hood bojuje s Damienem Sanchezem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

<3

webmaster, korektor
23.5.2016 | 10:28:42
Marcus Flavius

Lucas je rozhodně borec, co ten toho schytal a vždycky se dokázal postavit.Mě se jako šerif líbil :D

21.5.2016 | 23:02:59

Stav překladu

Epizoda S04E08: Requiem

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @LuAn, @Lucifrid, @Umpalumpa3
Korekce: @KevSpa

Sedí na verze:

  • S04E08.HDTV.XviD-FUM
  • S04E08.HDTV.x264-KILLERS
  • S04E08.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S04E08.1080p.HDTV­.x264-BATV

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Jak vložit titulky do videa?

Chcete-li podpořit překladatele Banshee a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte, seriál, za který přispíváte.

Reklama

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás