Beauty and the Beast (Kráska a zvíře) Postavy

Postavy

 • Vincent Keller

  Vincent Keller

  Vincent Keller byl lékařem, ale po smrti svého bratra během útoků 11.září 2001 narukoval jako řada jiných k armádě, kde se stal terčem pokusů na lidech. Vláda se snažila vytvořit super vojáky (super rychlé, super silné…), ale něco se zvrtlo. Když u těchto vojáků došlo k nárůstu adrenalinu, stali se zvířaty neschopnými se ovládat a vláda nařídila jejich zničení.

  Sezóny 4
  2012 - 2016
 • Catherine Chandlerová

  Catherine Chandlerová

  Když byla Catherine teenager, byla svědkem vraždy své matky. Ani ona by to nepřežila, kdyby ji někdo nezachránil. Catherine si celou dobu myslela, že to bylo nějaké zvíře a pravdu se dozví až po deseti letech, kdy vystudovala práva a stala se detektivem u newyorské policie. Se svou partnerkou Tess Vargasovou řeší případy vražd, ale především je posedlá vyřešením vraždy své matky, což komplikuje vztah s její sestrou Heather. Vyšetřování případu vraždy ji přivede na stopu Vincenta Kellera, který jí zachránil, když byla její matka zabita a se kterým se postupně hodně sblíží.

  Sezóny 4
  2012 - 2016
 • Tess Vargasová

  Tess Vargasová

  Tess Vargasová je Catherininou partnerkou u newyorské policie, která vyniká především svým podezíráním Catherine, že má něco s kolegou patologem a svými hláškami o tom, jak si dává oraz od chlapů.

  Sezóny 4
  2012 - 2016
 • J.T. Forbes

  J.T. Forbes

  J.T. Forbes byl Vincentův spolubydlící na vysoké škole a poté, co se Vincent vrádí z armády „změněný“, J.T. v podstatě obětuje možnost mít normální život tomu, aby Vincenta chránil a pomohl mu najít lék na jeho stav. J.T. a Vincent jsou jako bratři, kteří by pro sebe navzájem udělali cokoli.

  Sezóny 4
  2012 - 2016
 • Evan Marks

  Evan Marks

  Evan Marks pracuje jako patolog u newyorské policie, je Catherininým přítelem a je známý především tím, že nenechá žádnou sukni na pokoji. Často pomáhá Catherine s jejím neoficiálním vyšetřováním a pravděpodobně ho k tomu vede i to, že má o Catherine i mimopracovní zá­jem.

  Sezóny 1
  2012 - 2013
 • Gabe Lowan

  Gabe Lowan

  Gabriel Lowan, kterému nikdo neřekne jinak než Gabe se v seriálu objeví asi v půlce první řady, jako státní návladní, který se objeví na Catherinině okrsku, aby jim pomohl s lovem na tzv. Ochránce, neboli Vincenta. Zpočátku to vypadá, že Gabe je záporák a Catherine to ještě pořádně zavaří, ale postupem času se ukazuje, že, když byl malý, byl Gabe stejně jako Vincent objektem pokusů Muirfieldu. Prováděli na něm pokusy ve snaze vytvořit dokonalé super vojáky ještě dříve, než na Vincentovi. Když na něm s pokusy skončili, pomohla mu Catherinina matka Vanessa nalézt nový domov. Od té doby bylo jeho cílem zničit Muirfield. Tyto pokusy na něm bohužel zanechaly větší následky, než má Vincent. Jeho tělo rychle degeneruje a své zvířecí stavy nedokáže ovládat a navíc si z nich nic nepamatuje. On a jeho přítelkyně se domnívají, že by mu Vincent mohl pomoci zachránit život.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Muirfield

  Muirfield

  Firma zodpovědná za to, co se Vincentovi a jeho jednotce stalo.

 • Thomas Chandler

  Thomas Chandler

  Thomas Chandler je otcem Catherine a Heather. S jejich matkou Vanessou byl ženatý až do její smrti v roce 2003. Poté, co jeho žena zemřela se při procházení jejích věcí dozvěděl, co před ním skrývala – o experimentech na Vincentovi a jeho jednotce. Jejich dětem o tom ale nikdy neřekl, protože chtěl, aby si svou matku pamatovaly jako tu milující ženu, jež je vychovávala a ne jako tu ženu, kterou našel v těch krabicích.

  • hraje: Rob Stewart
  Sezóny 3
  2012 - 2015
 • Heather Chandlerová

  Heather Chandlerová

  Heather je Catherinina mladší sestra, která s ní žije v jenom bytě. Když zemřela jejich matka Vanessa a Catherine začala být posedlá nalezením jejího vraha, Heather měla pocit, jako by ztratila i Catherine. Nyní spolu ale žijí a znovu si k sobě nacházejí cestu.

  Sezóny 4
  2012 - 2016
 • Joe Bishop

  Joe Bishop

  Joe Bishop je šéfem newyorské poliicie a přímým nadřízeným Catherine, její parťačky a jejich dalších kolegů. Hodně důvěřuje úsudkům svých lidí, ale když je to potřeba, zakročí proti jejich přílišnému odklánění se od pravidel.

  Sezóny 2
  2012 - 2013

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a další epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy