The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Alessandra Torresani míří do Teorie velkého třesku

Alessandra Torresani míří do Teorie velkého třesku

Alessandra Torresani míří do Teorie velkého třesku

Zatímco se všichni těšíme na Sheldonovu babičku, neměla by nám uniknout ani informace o další nové postavě v seriálu. Bude jí blonďatá Claire. Co o ní zatím víme?


18 1
4.2.2016

Alessandra Torresani (28) je americká herečka, které se ve Státech proslavila díky sérii Caprica. Možná si na ni vzpomenou fanoušci Husbands, American Horror Story, Two and a Half Men, či Bones. Těšit se na ni mohou fanoušci seriálové novinky Lucifer, Alessandra se má totiž objevit v deváté epizodě. Vedlejší roli si zahraje také v našem oblíbeném sitcomu The Big Bang Theory.


V TBBT poznáme novou slečnu, Claire. Rajesh a Howard se s ní seznámí ve Stuartově obchodě s komixy. Claire je spisovatelka sci-fi příběhů a bude chtít spolupracovat s Rajem na příběhu pro děti. Zatím je potvrzeno, že se objeví ve dvou únorových epizodách seriálu. Nicméně, i kdyby byla její přítomnost krátká, spoilery tvrdí, že pohne s dějem seriálu. Claire se dle očekávání mnohých zalíbí Rajovi a ten se tak ocitne před existenční otázkou svého vztahu s Emily.


(Foto: CBS)

Diskuze /1

Jupijow

At pusti Emily k vode…

8.2.2016 | 22:40:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás