The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Co přinese finále deváté řady?

Co přinese finále deváté řady?

Co přinese finále deváté řady?

Devátá řada se chýlí ke svému konci a jsme tak blíž tolik očekávané epizodě, ve které poznáme Leonardova otce. Nebude však jedinou hostující postavou finální epizody.


15 0
8.5.2016

Již několik týdnů víme, že bude mít herec Judd Hirsch tu čest zahrát si otce Leonarda Hofstadtera. Byl to samotný představitel Leonarda, herec Johnny Galecki, kdo Hirsche přizval k natáčení jako skvělého kandidáta pro tuto roli.

Stanice CBS uvolnila první fotografii z finální epizody, na které vidíme rovněž exmanželku pana Hofstadtera, Beverly (Christine Baranski), a Sheldonovu maminku Mary (Laurie Metcalf). Oficiální synopse k epizodě znějí:


Když do města přijedou čerstvě rozvedení rodiče Leonarda a zbožná matka Sheldona, nastane chaos. Howard a Raj začnou mít pocit, že by vláda mohla zneužít jejich naváděcí systém.

(Foto CBS)

Konečně jsme zjistili jméno Leonardova otce – Alfred. Není jisté, zda se ve finální epizodě dočkáme také svatebního obřadu, anebo pouze slavnostního oběda/večeře. Fanoušci, kteří se natáčení účastní rádi spoilerují, ale pokud se svatba odehrála, pak mimo tradiční natáčecí studio.

Leonardova otce poznáme již v pátek a rozhodně se bude na co těšit :)

Diskuze /1

Yanek

Někdy mám pocit, že jinýho starýho Žida snad v těch studiích ani nemaj. Teda herce, myslim. Na ředitelskejch místech jsou to všichni.

9.5.2016 | 16:08:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás