The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Emily Sweeney

Emily Sweeney

Emily Sweeney

Dermatoložka, se kterou se seznámil Rajesh přes seznamku. Známe ji jako zrzku s nepředvídatelným smyslem pro humor a láskou v hororech.Nebýt online seznamky a Amy, tak Emily v seriálu nevídáme. Rajeshe si vyhlédla na seznamce, ale nelíbilo se jí, že není schopný komunikovat s ní na přímo a dohazoval místo sebe Amy. Při jejich druhém setkání mu ale dala šanci a nakonec se z nich po čase stal pár. S Amy má společná studia na Harvardu a obě rády háčkují.

V roce 2009 byla s Howardem na rande na slepo, které pro Howarda skončilo nepříjemnou zažívací příhodou a navíc ani nezaskóroval. Z party Rajových přátel si rozumí se všemi, kromě Penny. Nenese dobře její a Rajovu zápletku z minulosti, kdy se opili a trochu si spolu povyrazili. I přes tuto nelibost pozvala Penny k sobě do ordinace a vyslechla si nabídky od farmaceutické firmy, kde pracuje.


Emily má tři tetování, včetně Sally, hadrové panenky z filmu „The Nightmare before Christmas“. Má velkou zálibu v hororech, které ji prý vzrušují. Raje má opravdu ráda, ale zdá se, že ho někdy více děsí, než přitahuje.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

Chtelo by to vice Emily, at vime, na cem s ni jsme :)

14.1.2016 | 11:58:45