Billions James Wolk se objeví v Billions

James Wolk se objeví v Billions

James Wolk se objeví v Billions

Jedna z hvězd právě běžícího hitu Zoo si odskočí zahrát mladého miliardáře ve druhé řadě Billions. James Wolk je první novou posilou, která doplní stávající herecký ansámbl.


6 0
13.8.2016

Hvězda Jamese Wolka pomalu stoupá. Po seriálech Mad Men a The Crazy Ones se uchytil v úspěšném seriálu Zoo. Nyní se na něj můžeme těšit také v Billions, kde ztvární mladého novátorského miliardáře Craiga Heideckera. Ve druhé sérii se s našimi hrdiny setkáme ve chvíli, kdy se snaží kontrolovat nepříjemnou situaci a řeší existenční krizi. Všem jim jde o přežití. Více toho prozatím o nové řadě nevíme.

Foto: CBS

Diskuze /1

TOMASH

Snad tak nenakazi BILLIONS VIRUSOM virusom nekvality zo ZOO.

14.8.2016 | 14:47:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Billions a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Recenze

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Souboj státního návladního Chucka Rhoadese a miliardáře Bobbyho Axelroda letos pokračoval ve velkém stylu. Jak se našim redaktorům líbila druhá řada Billions, se dozvíte v následující recenzi.

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Asia Kate Dillon, která se ve druhé sérii představila v roli Taylor, byla pro chystanou třetí řadu povýšena na jednu z hlavních postav. Vídat se s ní tak budeme i příští rok.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás