Billions První upoutávka ke druhé řadě Billions

První upoutávka ke druhé řadě Billions

První upoutávka ke druhé řadě Billions

Už za tři měsíce se můžeme těšit na pokračování souboje mezi Bobbym Axelrodem a Chuckem Rhoadesem. A jak nasvědčuje první teaser ke druhé sérii, z těch dvou se kamarádi rozhodně jen tak nestanou.

13 0
21.11.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Kamylko

Kratucke video, ale dalo by sa oznacit za „dychberuce“ a ta hudba v nom to len zvyraznila. To bude jazda :D a sam teraz spätne nechapem, ze preco som niekolko mesiacov odkladal, nez som sa do 1.serii pustil, potom to bola ale otazka jedneho vikendu :). Billions, Black Sails, Homeland = midseason TOPka :P

21.11.2016 | 18:20:20
nokia500

Už aby to bylo – Billions je asi ten nejlepší seroš! A navíc Suits má právě dlouhou zimní pauzu, takže vše pěkné mě čeká až v roce 2017.

26.11.2016 | 22:14:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Billions a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Recenze

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Souboj státního návladního Chucka Rhoadese a miliardáře Bobbyho Axelroda letos pokračoval ve velkém stylu. Jak se našim redaktorům líbila druhá řada Billions, se dozvíte v následující recenzi.

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Asia Kate Dillon, která se ve druhé sérii představila v roli Taylor, byla pro chystanou třetí řadu povýšena na jednu z hlavních postav. Vídat se s ní tak budeme i příští rok.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás