Bitten Postavy

Postavy

 • Nicholas Sorrentino

  Nicholas Sorrentino

  Vlk v rouše beránčím, který doručuje špatné zprávy s úsměvem. Sprosťák bandy, který nic nebere moc vážně. Nick je takový vlk v rouše beránčím, což mu pomáhá dostat informace z Podvraťáků i lidí. Nick je vždy rychlý, špatné zprávy doručuje s úsměvem a každý okamžik prožívá naplno.

  Hraje: Steve Lund

  Sezóny 3
  2014 - 2016
 • Elena Michaels

  Elena Michaels

  Elena Michaelsová je dívka pocházející z pěstounské rodiny, která vždy chtěla jen normální život. Ale když už se zdálo, že jej má téměř na dosah, všechno změnilo jedno malé kousnutí. Elena je chytrá, neobyčejně silná a velmi sexy dívka. Je to dívka, která vyrůstala v pěstounské péči a vždy toužila pouze po normálním životě, který, jak si myslela, našla se svým přítelem Claytonem Danversem. Ale jeho tajný život, který před ní skrýval, změnil její život navždy. S jedním malým kousnutím byly všechny její naděje na normální život ztraceny v nenávratnu.

  Sezóny 3
  2014 - 2016
 • Logan Jonsen

  Logan Jonsen

  Logan je člověk, se kterým má Elena asi nejbližší vztah z celé smečky a jako jeden z mála má i osobní život a žije s přítelkyní, která ovšem netuší, kým je.

  • Hraje: Michael Xavier
  Sezóny 2
  2014 - 2015
 • Antonio Sorrentino

  Antonio Sorrentino

  Antonio je Nickův otec a je něčím na způsob Jeremyho rádce. Spolu tvoří takovou „radu starších“.

  • Hraje: Paulino Nunes
  Sezóny 1
  2014 - 2014
 • Jeremy Danvers

  Jeremy Danvers

  Jeremy být vlkodlakem zdědil a alfou se stal po násilném střetu se svým otcem Malcolmem. Následující bitva smečku rozdělila – členové, kteří byli na Jeremyho straně, se stali jeho smečkou, ostatní vlkodlaci byli vyvrženi jako Podvraťáci. Je alfou Eleniny vlkodlačí smečky a byl to právě on, kdo vychoval Claytona.

  • Hraje: Greg Bryk
  Sezóny 3
  2014 - 2016
 • Philip McAdams

  Philip McAdams

  Elenin lidský přítel Philip je součástí Torontské reklamní scény se svou agenturou McAdams Creative Solutions. Elenu získal svou divokou jízdou a intelektuálním sváděním. Philip je stabilní a pevnou součástí Elenina života a jedinou věcí, ve kterou může věřit.

  • Hraje: Paul Greene
  Sezóny 1
  2014 - 2014
 • Clayton Danvers

  Clayton Danvers

  Z divokého vlčího dítěte žijícího v bažinách se stal nepostradatelným a nejloajálnějším členem smečky. Jeho životní láskou je Elena Michaelson. Clayton býval divokým vlkodlačím dítětem žijícím v neworleanských bažinách, dokud ho nenašel Jeremy, který ho vychoval jako vlastního syna. Nyní je Clay profesorem antropologie a dělí svůj čas mezi akademický výzkum a prosazování kodexu smečky, zatímco se snaží držet Podvraťáky pod kontrolou. Je nejloajálnějším členem smečky, přísahal Jeremymu věrnost svým životem.

  • Hraje: Greyston Holt
  Sezóny 3
  2014 - 2016

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Uvidíte...

Uvidíte...

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav