Brooklyn Nine-Nine (Brooklyn 99) Jake si posedí s kanibalem

Jake si posedí s kanibalem

Jake si posedí s kanibalem

V šokujícím finále čtvrté série Brooklyn Nine-Nine byli Jake s Rosou odsouzeni za zločin, který nespáchali, a v páté řadě se ocitnou za mřížemi. Mezi zločince se zařadí herci Tim Meadows a Lou Diamond Phillips, z nichž jeden ztvární kanibala.


4 0
9.8.2017

Tim Meadows v seriálu ztvární postavu jménem Caleb, který bude oním zmíněným kanibalem. On a Jake se ocitnou v trapné situaci, když je oba propustí z ochranné vazby a ocitnou se mezi běžnými zločinci. Meadowse můžete znát ze seriálů jako The Goldbergs, Marry Me nebo Son of Zorn.

Embed from Getty Images

Druhým přírůstkem k 99. okrsku bude herec Lou Diamond Phillips, který se objevil v krimi Blindspot jako Saúl Guerrero a zahrál si také v seriálech The Ranch a Longmire. Jméno jeho postavy bohužel neznáme, ale mělo by jít o výstředního a geniálního zločince, který se v nějaké formě střetne s Jakem.


Embed from Getty Images

Meadows i Phillips se v Brooklyn Nine-Nine zdrží hned několik epizod, takže o zábavu bude postaráno. Nezapomeňte, že seriál se u nás vrací už 27. září.

Diskuze /1

hyena

toto je skvely serial a velmi velmi vtipny skoda ze ho tak malo ludi pozna

9.8.2017 | 21:05:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

99. okrsek zamířil i k nám

Brooklyn 99 přichází do Česka

Brooklyn 99 přichází do Česka

Po čtyřech sezónách se policejní komedie Brooklyn Nine-Nine dočká své české premiéry. Stanice Prima Comedy Central seriál uvede pod názvem Brooklyn 99 a prvních dvou epizod se diváci dočkají v úterý 18. dubna kolem 21:00. Mrknete na seriál i s dabingem?

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás