Colony Co nás čeká v příštích epizodách?

Co nás čeká v příštích epizodách?

Co nás čeká v příštích epizodách?

Po dalším z nebezpečných atentátů odboje už v kolonii Los Angeles není příliš bezpečno. Čeho budeme svědky v nadcházejících dílech seriálu?


4 0
1.3.2017

Will a Katie musí zachránit jednoho uprchlíka, zatímco Snyder se v pracovním táboře snaží zakrýt důkazy a Broussardův odboj je v ohrožení vinou jednoho z týmu.

Will a Katie se pokusí navázat kontakt s novým obyvatelem losangelského bloku a Bob má na Bowmanovi jisté otázky.


Will, Katie a Broussard hledají cestu ven z kolonie, zatímco Maddie dostane do Zelené zóny nové návštěvníky a Bram se snaží dokončit, co začal.

Will, Katie ale i Broussard teď hrají o čas. Podaří se jím včas odhalit plány hostitelů? A jak na vás dosavadní příběh působí?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Seriál Colony bude dál pokračovat

Seriál Colony bude dál pokračovat

Těsně před odvysílání finálové epizody druhé řady stanice USA Network oznámila, že se její úspěšné sci-fi drama Colony dočká také třetí série. Boj s hostiteli i přechodnou okupační vládou tak zdaleka nekončí.

Reklama

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás