Colony Příště uvidíte: Přichází drtivý úder

Příště uvidíte: Přichází drtivý úder

Příště uvidíte: Přichází drtivý úder

Odboj se rozhodne k další demonstraci své síly vůči kolaborujícím jednotkám v kolonii a Bram se ocitne v samotném středu tohoto útoku.

4 0
19.3.2017

Fotografie z epizody naleznete v jejím profilu.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

memar

Fakt dobrý seriál, a to ešte ani poriadne neukázali MZákov.

19.3.2017 | 18:06:45
vlad123

Ani neukazou. my co na to cekame, se uz zaciname pekne nudit. uz mi to zacina lezt krkem.

scifi se meni v rodinne drama a odboj. v odboji se taky nedeje nic… uz jen ze na takovym placku by je nepochytaly je dost nerealny.

21.3.2017 | 1:01:52
vlad123

a vubec, kdyby rozsirili mezi lidi, ze jsou ve vyhlazovacim tabore, neverim, ze by se i vedeni neotocilo proti emzakum / neemzakum Pochybuju ze by chteli vsichni chcipnout. to sem jedinej komu to prijde divny?

21.3.2017 | 1:04:07
ScaryX

V rodinné drama se to měnit nemůže, protože rodinné drama to má být už od samého začátku ;-) Ten odboj se letos razantně změnil. Stupňování partyzánské války jsem sice čekal, ale ta razance, brutalita a nemilosrdnost mě docela překvapila. Byť v historii určitě docházelo i k podobným konfliktům.
To je otázka. Členové přechodné vlády (Snyder, atd.) jasně něco vědí, že se ochotně upsali k té vůdčí kolaboraci. Velký den je určitě taky bůhvíco. Už taky víme, že hostitelé sbírají jisté historicky cenné artefakty, teď k tomu přibudou „něčím“ cenné osoby. Co s tím vším zamýšlejí bude zajímavý vysvětlení. Každopádně o osudu celé kolonie bychom se měli dozvědět pravdu už ve finále druhé série, takže jsem na to náležitě zvědavej ;-)

webmaster
21.3.2017 | 17:14:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Seriál Colony bude dál pokračovat

Seriál Colony bude dál pokračovat

Těsně před odvysílání finálové epizody druhé řady stanice USA Network oznámila, že se její úspěšné sci-fi drama Colony dočká také třetí série. Boj s hostiteli i přechodnou okupační vládou tak zdaleka nekončí.

Reklama

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás