Constantine Constantina uvidíme od osmi!

Constantina uvidíme od osmi!

Constantina uvidíme od osmi!

Respektive američtí diváci budou moci Constantina sledovat od osmé hodiny, kdy bude od nového roku vysílán. Podle slov tvůrců seriálu chce NBC, aby seriál uspěl (jaká televize by to u svého seriálu nechtěla), a proto ho přesouvá na čas, ve kterém má větší šanci na úspěch. My si tak sice Constantinova dobrodružství budeme moci pustit až další den jako nyní, ovšem s tímto krokem stoupá naděje, že bude Hellblazer vymítat zlé démony i příští rok.

21 1
3.1.2015

Diskuze /4

1Bobesh1

Podle mého zcela nepochopitelný krok, když se NBC od 20:00 dařilo na výbornou, Grimm ztrácí a Constantine to má víceméně spočítané respektive velmi špatně rozjeté. To abychom se začali bát i o Grimma.

admin
3.1.2015 | 19:15:29
Zizas

Za to som nadšená! Aspoň mi ho dovolia pozerať v telke :3 Aj keď tie reklamy by som najradšej zavraždila …

4.1.2015 | 4:40:07
Alixe AB

no mně to taky připadá,že to jde pěkně do kytek.....

4.1.2015 | 12:03:44
Aleais

No tak zatiaľ čo sledujem, tak sa Constantinovi tuším darí už lepšie a rating sa o niečo zvýšil. Skôr by som sa bála o Grimma, lebo neviem neviem, no táto séria je strašne slabá. Inak dúfam, že Constantinea obnovia, dosť ma baví. :)

1.2.2015 | 18:54:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Constantina a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

SHRNUTÍ

Ohlédnutí za finálem Constantina

Ohlédnutí za finálem Constantina

Možná poslední epizoda první série, možná poslední epizoda vůbec. Tak či tak v následují­cích měsících Johna Constantina vídat nebu­deme. Můžeme se tedy alespoň ohlé­dnout za první sérií a jejím koncem.

Arrow a Constantine spojili síly


Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

HLÍDEJTE SI NÁS