Constantine Jedna scéna v pilotu bude přetočena

Jedna scéna v pilotu bude přetočena

Jedna scéna v pilotu bude přetočena

Výkonný producent seriálu Constantine nedávno oznámil, že bude v pilotní epizodě přetočena jedna malá scéna. Nyní víme proč.

Ona scéna by se měla zabývat upadajícím přátelstvím mezi Johnem Constantinem a jeho přáteli. Tvůrci se pro tento krok prý rozhodli, aby lépe vystihli charakter Hellblazera, který je podle výkonného producenta klasickou noirovskou a samotářskou postavu.

Považujete tento krok za správný?

1 0
19.7.2014

Diskuze /4

mailer

zapomneli jste uz ale zminit ze herecka Lucy Griffiths skoncila,kuli tomu ze chtej jit jinym smerem a misto ni bude postava Zed jinak odkaz http://www.serialzone.cz/…a-partnerka/

#4 TheDarkKnight
19.7.2014 | 18:43:18
SerFirox

Teď jsem dokoukal Constantine (film) a musím říct, že seriál nejspíš bude propadák :-D

#3 jh666
webmaster
20.7.2014 | 12:39:58
jh666

Důvod?#2 SerFirox:

20.7.2014 | 13:02:14
TheDarkKnight

Tak to možná bude tím, že o tom ten článek není. Jinak o těchto problémech vím a ještě o tom sepíšu nějaký info, jenom musíš chvíli vydržet. #1 mailer:

20.7.2014 | 19:25:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Constantina a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

SHRNUTÍ

Ohlédnutí za finálem Constantina

Ohlédnutí za finálem Constantina

Možná poslední epizoda první série, možná poslední epizoda vůbec. Tak či tak v následují­cích měsících Johna Constantina vídat nebu­deme. Můžeme se tedy alespoň ohlé­dnout za první sérií a jejím koncem.

Arrow a Constantine spojili síly


Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

HLÍDEJTE SI NÁS