Constantine Seriál bude mít i svého woodo krále

Seriál bude mít i svého woodo krále

Seriál bude mít i svého woodo krále

Premiéra Constantina se pomalu, ale jistě blíží, a tak se již začínají objevovat zprávy, jakých postav ze světa Hellblazera se v seriálu dočkáme. Nejdříve byla jako nová postava ohlášena Zed a nyní i Papa Midnite. Více o se postavě dočtete uvnitř článku.


1 0
19.8.2014

O postavě

Papa Midnite je nesmrtelný obchodník praktikující woodo v New Yorku. V komiksech bývá buď nestálým spojencem nebo nepřítelem Johna Constantina. Midnite se ve světě Hellblazera objevil hned v prvním čísle samostatné série Constantina. Tuto postavu jsme mohli vidět již ve filmovém zpracování z roku 2005. V seriálu by se tento woodo král měl objevit v páté epizodě.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Constantina a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

SHRNUTÍ

Ohlédnutí za finálem Constantina

Ohlédnutí za finálem Constantina

Možná poslední epizoda první série, možná poslední epizoda vůbec. Tak či tak v následují­cích měsících Johna Constantina vídat nebu­deme. Můžeme se tedy alespoň ohlé­dnout za první sérií a jejím koncem.

Arrow a Constantine spojili síly


Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

HLÍDEJTE SI NÁS