Dark Matter Skutečná identita: Jednička

Skutečná identita: Jednička

Skutečná identita: Jednička

Jako zajímavost pro zvědavé fanoušky seriálu uvádíme novinářský článek ze závěru posledního dílu v české podobě. Díky němu se dozvíme zase o trošku víc z minulosti jedné z postav, konkrétně Jedničky.


22 0
5.8.2015

DERRICK MOSS, DĚDIC JMĚNÍ MOSSŮ, UVÁDÍ CHARITATIVNÍ KAMPAŇ 

Derrick Moss, prezident a CEO společnosti CoreLactic Industries, včera večer na Alpha Centauri 8b uvedl charitativní večírek na podporu sociálně slabých dětí z celé galaxie. Společně se svou ženou Chatherine pobídl návštěvníky, aby štědře přispěli na tuto kampaň. Sami Mossovi přispěli celých 10 trilionů kreditů a skrz jejich vliv společnost CoreLactic Industries přispěla dalšími 30 triliony.

(Derrick Moss se zdá být dobrým člověkem. Foto: Syfy)


Pan Moss ve svém proslovu prohlásil, že: „85 % dětí v galaxie žije v chudobě, celé rodiny živoří s méně než jedním kreditem na den. Pokusit se vymýtit chudobu, kdekoliv to bude možné, je zodpovědnost všech s politickou a finanční mocí.“

Venku před místem konání večírku se shromáždil dav protikorporátních demonstrantů. V rukou nesli cedule a skandovali protikorporátní slogany. Jedna z demonstrujících, která si nepřála být jmenována, nám vysvětlila, že: „to multikorporace jsou zodpovědné za nerovnost. Lidé jako oni potřebují, aby část galaxie zůstala chudá. Takovéto večírky jsou jen přetvářkou.“

(Byl to osamělý střelec, nebo jde o rozsáhlejší spiknutí? Foto: Syfy)

Otázky a odpovědi o úloze Trojky v celé této situaci teprve nadejdou. Šlo o náhodné zabití či promyšlený akt, za kterým stojí mocnosti v pozadí? Seriál si s myšlenou multikorporací prozatím jen pohrává. Nerozjel hru tak tvrdě jako bratříček Killjoys. O to silnější může být jeho finiš, případě dějová linka v další sérii. Jen se nebojte, o korporacích a hlavně Galaktickém úřadu ještě hodně uslyšíme.

Co si o tom myslíte vy? Jak se Jednička vyrovná s nově nabytými informacemi? Zvládne to se stejně chladnou hlavou jako Čtyřka? Ten se ostatně postaví své minulosti čelem v nadcházející epizodě. Jaké to bude mít následky zjistíme již tento víkend.

Diskuze /7

Reaver

Ale o jednicce tam nic neni, nebo tam oni nekdo neco stoho vycet?

5.8.2015 | 20:26:17
Reaver

tam sem ja blbej no xD

#3 RabidTS #4 Michelle84
5.8.2015 | 20:27:27
RabidTS

#2 Reaver: Stavajú sa aj horšie veci a v lepších rodinách :D

5.8.2015 | 21:58:49
Michelle84

#2 Reaver: :D :D

5.8.2015 | 22:03:15
Mattman

Podle mně šlo o to že Jednička as. Derrick Moss zjistil kde je trojka no a aby ho nikdo nepoznal tak nějakým způsobem na sebe vzal podobu Jace Corsa. Ale nevím proč si vzal zrovna podobu Corsa.

6.8.2015 | 15:20:42
Sillia

Myslím, že (pokud si dobře pamatuji) Corso se právě s posádkou Razy domlouval na spolupráci a měl být chvíli s nimi. Derrick to zjistil a tak si nechal něco udělat a vydával se za něj, aby mohl Trojku zabít. Bohužel ve špatný čas na špatném místě.

6.8.2015 | 16:18:19
washcaps

nenechal si urobiť niečo, ale plastické operácie. naznačil to už skutočný Corso a po poslednej epizóde je to vďaka tranzitu úplne jasné…

7.8.2015 | 16:17:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E12: My Final Gift To You

cz1%
en100%
DOKONČENO

České titulky pro vás připravují: @ScaryX, @L0newolf, @hermionablack, @Marethyu2000, @Loki2.4 a @Farflame.

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-SVA
  • 720p.HDTV.x264-AVS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit se můžete na našem fóru.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu Dark Matter a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Nové postavy


Do databáze postav jsme nově přidali Adriana, Solaru, Misaki, Teku a další tváře, tak je nezapomeňte ohodnotit.

Varování: Střílení lidí zvyšuje chuť k jídlu

Nejoblíbenější postavy

Komiks Dark Matter

Z papíru na obrazovku

Z papíru na obrazovku

Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás