Defenders České titulky

České titulky

 • České titulky k Lukeu Cageovi

  Překladatelský tým Edna.cz pro vás dnešním dnem dokončil titulky ke všem dílům seriálu Luke Cage. Stahovat je můžete na našem tematickém webu.

  76 0
  31.10.2016 | 20:28TheDarkKnightDiskuze (44)
 • České titulky k druhé řadě seriálu Daredevil

  Matt Murdock byl jako malý chlapec oslepen, ale s jeho mimořádnými smysly bojuje proti nespravedlnosti ve dne jako právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorském Hell's Kitchen.

  118 2
 • České titulky k seriálu Jessica Jones

  Bývalá superhrdinka Jessica Jones, která trpí posttraumatickou stresovou poruchou, si otevře detektivní kancelář, aby mohla pomáhat ostatním lidem, a to včetně i jiných superhrdinů.

  93 0
 • České titulky k první řadě seriálu Daredevil

  Matt Murdock byl jako malý chlapec oslepen, ale s jeho mimořádnými smysly bojuje proti nespravedlnosti ve dne jako právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorské čtvrti Hell's Kitchen. České titulky ke kompletní první řadě seriálu Daredevil jsou nyní ke stažení na našem webu.

  82 0
  23.4.2015 | 12:00HurleyDiskuze (54)

Aktuální seriál

Luke Cage

Se supersílou a velkou odolností, získanou díky experimentům, Luke Cage, neprávem obviněný muž, uprchne z věznice a stane nájemným superhrdinou.

O SERIÁLUEPIZODYTITULKY

HODNOCENÍSTAV PŘEKLADU

Defenders

V rámci seriálového projektu Defenders z produkce Marvel Studios a Netflixu nás čekají tyto hrané seriály ze světa Marvel Cinematic Universe:

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Momentka

Momentka