Defenders České titulky

České titulky

 • České titulky k Lukeu Cageovi

  Právě jsme pro vás dokončili překlad osmé epizody očekávaného superhrdinského seriálu z dílny Marvelu a Netflixu Luke Cage. Titulky můžete stahovat v profilu epizody, kterou také nezapomeňte posléze ohodnotit. O překlad se postaral @Hurley.

  62 0
  26.10.2016 | 14:24TheDarkKnightDiskuze (44)
 • České titulky k druhé řadě seriálu Daredevil

  Matt Murdock byl jako malý chlapec oslepen, ale s jeho mimořádnými smysly bojuje proti nespravedlnosti ve dne jako právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorském Hell's Kitchen.

  117 2
 • České titulky k seriálu Jessica Jones

  Bývalá superhrdinka Jessica Jones, která trpí posttraumatickou stresovou poruchou, si otevře detektivní kancelář, aby mohla pomáhat ostatním lidem, a to včetně i jiných superhrdinů.

  93 0
 • České titulky k první řadě seriálu Daredevil

  Matt Murdock byl jako malý chlapec oslepen, ale s jeho mimořádnými smysly bojuje proti nespravedlnosti ve dne jako právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorské čtvrti Hell's Kitchen. České titulky ke kompletní první řadě seriálu Daredevil jsou nyní ke stažení na našem webu.

  81 0
  23.4.2015 | 12:00HurleyDiskuze (54)

Soutěž o dvě knihy!

Soutěž o dvě knihy o odvrácené tváři Marvelu

Soutěž o dvě knihy o odvrácené tváři Marvelu

Edna ve spolupráci s nakladatelstvím Paseka pro vás připravila soutěž o dva výtisky knihy Marvel: Co jste neměli vědět o komiksovém zázraku od autora Seana Howea. O čem příběh knihy pojednává a jak se do soutěže zapojit? Uvnitř článku najdete všechny důležité informace.

Aktuální seriál

Luke Cage

Se supersílou a velkou odolností, získanou díky experimentům, Luke Cage, neprávem obviněný muž, uprchne z věznice a stane nájemným superhrdinou.

O SERIÁLUHODNOCENÍEPIZODY
TITULKYSTAV PŘEKLADU

Reklama

Defenders

V rámci seriálového projektu Defenders z produkce Marvel Studios a Netflixu nás čekají tyto hrané seriály ze světa Marvel Cinematic Universe:

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás