Defenders Popis

Defenders

Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned pět vzájemně propojených seriálů.


O webu Defenders

Fanweb edna.cz/DEFENDERS jsme pro vás připravili jako centrální zdroj informací ze seriálů streamovací služby Netflix, které se odehrávají ve světě Marvel Cinematic Universe (stejně jako celovečerní filmy ze série Avengers a televizní seriály Agents of S.H.I.E.L.D. a Agent Carter stanice ABC).

Seriály od Netflixu (House of Cards, Orange Is the New Black) se od těch klasických liší tím, že tato služba vydává všechny epizody dané série v jediný den. Zatímco tento centrální web tak bude sloužit jako centrum novinek a přehledů konkrétních postav či herců, profily epizod a jednotlivé titulky k nim budou k dispozici na základních seriálových kartách k daným seriálům.


Netflix pro nás v průběhu několika následujících let připravuje zatím pět seriálů, které dosud mají status jednorázových minisérií. Nelze však vyloučit případná další pokračování.

Daredevil (2015)

Matt Murdock byl jako malý chlapec oslepen, ale s jeho mimořádnými smysly bojuje proti nespravedlnosti ve dne jako právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorské čtvrti Hell's Kitchen. Hlavní roli Matta Murdocka alias Daredevila ztvárnil dvaatřicetiletý britský herec Charlie Cox (Hvězdný prach, Boardwalk Empire), showrunnerem seriálu je Steven S. DeKnight (Buffy the Vampire Slayer, Spartacus).

Premiéra druhé řady: jaro 2016

Jessica Jones (2015)

Bývalá superhrdinka Jessica Jones, která trpí posttraumatickou stresovou poruchou, si otevře detektivní kancelář, aby mohla pomáhat ostatním lidem, a to včetně i jiných superhrdinů. Za seriálem, který se začal natáčet v únoru roku 2015, stojí Melissa Rosenberg (Dexter, filmová série Twilight) a hlavní roli Jessicy Jones ztvární třiatřicetiletá americká herečka Krysten Ritter (Breaking Bad, Don't Trust the B---- in Apartment 23).

Premiéra: konec roku 2015

Iron Fist (2016)

Seriál o komiksovém hrdinovi a mistru bojových umění, který vystupuje pod pseudonymem Iron Fist. Tento seriál by se měl začít natáčet po dokončení produkce na A.K.A. Jessica Jones.

Premiéra: září 2016

Luke Cage

Luke Cage je bývalý trestanec a nadčlověk s nezranitelnou a neproniknutelnou kůží, který potírá zločin v ulicích newyorské čtvrti Hell's Kitchen. Titulní roli Luka Cage ztvární osmatřicetiletý americký herec Mike Colter (The Good Wife, The Following), který v této roli poprvé vystoupí už v seriálu A.K.A. Jessica Jones. Přípravy na tomto seriálu by měly začít po dokončení Iron Fista.

Premiéra: není dosud známá

The Defenders

Jednotliví superhrdinové z předchozích seriálů: Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist a Luke Cage se spojí, aby bok po boku ochránili New York City. Seriál The Defenders značí završení komiksového projektu na Netflixu a spojí se v něm hlavní postavy ze všech předchozích seriálů. Zatímco předchozí čtyři projekty se skládají každý ze třinácti epizod, The Defenders budou pravděpodobně obsahovat pouze čtyři až osm epizod.

Premiéra: není dosud známá

FOTO: Netflix, Marvel Studios

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
R.-TedyS

Jessica Jones kvělá DareDevil taky Luke Cage je tak na 80℅ . Takže celkově 100℅ :)

1.1.2017 | 1:05:47
koolsavage

Na JJ oceňuju nejednoznačnost postav, nic/nikdo není absolutně špatné, a nic/nikdo není absolutně dobré. Jooo, a Tennant, tak jak jsem ho nesnášela jako Desítku, tak tady jeho hysterický způsob hraní sedl jak prdel na hrnec ;-)

3.12.2015 | 18:23:59

Aktuální seriál

Luke Cage

Se supersílou a velkou odolností, získanou díky experimentům, Luke Cage, neprávem obviněný muž, uprchne z věznice a stane nájemným superhrdinou.

O SERIÁLUEPIZODYTITULKY

HODNOCENÍSTAV PŘEKLADU

Defenders

V rámci seriálového projektu Defenders z produkce Marvel Studios a Netflixu nás čekají tyto hrané seriály ze světa Marvel Cinematic Universe:

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Momentka

Momentka