The Defenders Lawrence Wilkins

Lawrence Wilkins

Lawrence Wilkins

Člen rady společnosti Rand Enterprises.

Sezóny 1
2017 - 2017


Lawrence Wilkins je jedním z několika členů rady newyorské společnosti Rand Enterprises. Členem byl už za doby Wendella Randa a Harolda Meachuma, se kterými se přátelil. Jak Wendell, tak i Harold však zesnuli, a proto musel začít spolupracovat s Wardem Meachumem a Joy Meachum, kteří převzali po svém otci místo v čele společnosti.

Ač se Lawrence s Wardem a Joy někdy nepohodne, tak je respektuje a dává na jejich rozhodnutí. Vše se změní ve chvíli, kdy se vrátí patnáct let nezvěstný Danny Rand, syn zesnulého Wendella Randa. Lawrence si všimne, že Dannyho rozhodnutí neprospívají firmě a její budoucnosti, a proto se rozhodne proti Meachumovým a Randovi zakročit.


Společně se zbytkem rady se sejde a projedná s nimi odchod stávajících šéfů. Rada se jednoznačně shodne na jejich odchodu, a proto jim oznámí jejich vyhazov. Lawrence si svého úspěchu náležitě užívá, protože nyní stojí v čele mocné společnosti, která může ještě velmi dlouho prosperovat.

Lawrence Wilkins se objevil v seriálech…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

nesympaticky…

14.4.2017 | 14:14:17

Aktuální seriál

Iron Fist

Seriál Iron Fist sleduje osud superhrdiny a mistra bojových umění Dannyho Randa. Ten se po letech vrací zpátky do New Yorku.

EPIZODYTITULKYHODNOCENÍ

DISKUZESTAV PŘEKLADU

The Defenders

V rámci seriálového projektu The Defenders z produkce Marvel Studios a Netflixu nás čekají tyto hrané seriály ze světa Marvel Cinematic Universe:

Reklama

Nejoblíbenější postavy Daredevila

Nejoblíbenější postavy Jessicy Jones

Nejoblíbenější postavy Lukea Cage

Nejoblíbenější postavy Iron Fista

Narozeniny

Hlídejte si nás