The Defenders Leland Owlsley

Leland Owlsley

Leland Owlsley

Kingpinův bezcitný spolupracovník starající se o finance.

Sezóny 1
2015 - 2015


Leland Owlsley je jedním ze spolupracovníků Wilsona Fiska, nového krále newyorského podsvětí. Leland se konkrétně stará o jeho finance, protože je kryje před zraky FBI. Je zároveň jedním z hlavních aktérů, kteří Wilsonovi pomáhají přestavět newyorskou čtvrť Hell's Kitchen.

Této práci se věnuje již dlouho, a proto je v ní náležitě obratný a zkušený. Díky němu je téměř nemožné vystopovat peněžní transakce. Když Wilson Fisk zjistil, že se v jeho okolí nachází někdo tak schopný jako on, tak ho ihned získal na svou stranu.


Leland chová k Fiskovi velkou úctu, ale moc mu nedůvěřuje. Tato nedůvěra dosáhla takového bodu, že se pokusil zavraždit Vanessu Marianna, Fiskovu milenku. Když se o tom Fisk dozvěděl, tak se postaral o to, aby tato situace byla vyřešena.

Leland Owlsley se objevil v seriálech…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální seriál

Iron Fist

Seriál Iron Fist sleduje osud superhrdiny a mistra bojových umění Dannyho Randa. Ten se po letech vrací zpátky do New Yorku.

EPIZODYTITULKYHODNOCENÍ

DISKUZESTAV PŘEKLADU

Reklama

The Defenders

V rámci seriálového projektu The Defenders z produkce Marvel Studios a Netflixu nás čekají tyto hrané seriály ze světa Marvel Cinematic Universe:

Nejoblíbenější postavy Daredevila

Nejoblíbenější postavy Jessicy Jones

Nejoblíbenější postavy Lukea Cage

Nejoblíbenější postavy Iron Fista

Narozeniny

Hlídejte si nás