Defiance Postavy

Postavy

 • Amanda Rosewater

  Amanda Rosewater

  Bývalá vysoce postavená žena správy Zemské republiky, nyní starostka v Defiance. Její role ve městě je klíčová, co se vedení týká a vede neustálý boj s rozvratnými živly, které chtějí zničit křehkou rovnováhu v Defiance.

  Sezóny 3
  2013 -
 • Stahma Tarr

  Stahma Tarr

  Stahma Tarr je věrná manželka Dataka Tarra a vysoce postavená členka elitních, nepůvodních, Kastiánů. Stahma je krásná a loajální, perfektním obrazem Kastiánské ženy. Pod povrchem však uchovává i svou temnou stránku, která je připravena odpíchnout se od tradiční role přiřazené jí podle kasty.

  Sezóny 3
  2013 -
 • Meh Yewll

  Meh Yewll

  Sarkastická doktorka, která pomáhá v Defiance. Zároveň ji pronásleduje její minulost, která na ni čeká za každým rohem.

  Sezóny 3
  2013 -
 • Irisa

  Irisa

  Adoptivní dcera Nolana, kterou zachránil, když byla ještě malá z rukou fanatiků. Má ráda nože a Tommyho. Z minulosti, před jejím vysvobozením, si toho moc nepamatuje, ale i to málo ji děsí.

  Sezóny 3
  2013 -
 • Joshua Nolan

  Joshua Nolan

  Bývalý elitní voják, který změnil svůj život po tom, co skončila válka o Zemi. Se svojí nevlastní dcerou Irisou přicestoval do Defiance a stal se jejím šerifem. Na městě i jejích lidech mu, i přes jeho zapírání, začalo záležet a snaží se jej udržet v bezpečí od všemožných pohrom, které přicházejí zvenčí, ale i zvnitra města.

  Sezóny 3
  2013 -
 • Kenya Rosewater

  Kenya Rosewater

  Sestra Amandy, která vede bar a bordel v Defiance a sama v něm i aktivně pracuje. Z této pozice má dobrý přehled o dění v Defiance.

  Sezóny 2
  2013 - 2014
 • Datak Tarr

  Datak Tarr

  Datak Tarr byl velmi úspěšný v budování svých různorodých obchodních zájmů v městečku Defiance, stejně jako jeho bohatství. Intriky Kastiánů mu nejsou cizí, především vyděrač v podsvětí, kde se vše točí od hazardu pašování zbraní a organizované trestné činnosti. Věrný jeho Kastiánským způsobům, Datak je vždy na pozoru příležitostem, které mu umožní zatnout drápy do lidí, aby s nimi mohl později manipulovat.

  Sezóny 3
  2013 -
 • Jessica "Berlin" Rainer

  Jessica "Berlin" Rainer

  Jedna z vojáků Zemské republiky, která má na starost dokumentaci událostí v Defiance a podávat je ve formě propagandy, která má přesvědčit obyvatele, že Zemská republika je pro ně dobrá.

  Sezóny 2
  2014 - 2015
 • Rafe McCawley

  Rafe McCawley

  Nekompromisní, ale dobrácký majitel a předák dolů v Defiance. OtecChristie, Lukase a Quentina. Přetahuje se o moc v podobě zastoupení dělnické třídy s Datakem.

  2013 -
 • Tommy Lasalle

  Tommy Lasalle

  Mladý a naivní zástupce šerifa, který pro svojí nezkušenost vidí jen černou a bílou a nerad přijímá nutné kompromisy.

  2013 -

Je rozhodnuto

Konec městečka Defiance

Konec městečka Defiance

Po krátké chvíli napínání již známe výsledek. Stanice Syfy se rozhodla se seriálem již dále nepokračovat a Defiance tak po třech sériích končí.

Co bylo

Ohlédnutí za třetí řadou

Ohlédnutí za třetí řadou

Už tomu je přes týden, co jsme byli svědky parádního finále třetí řady. Jaké zanechala pocity a má seriál plány a šanci do budoucna?

Reklama

Promo postav

Promo postav

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás