Designated Survivor Ben Lawson další hereckou posilou pro druhou sérii

Ben Lawson další hereckou posilou pro druhou sérii

Ben Lawson další hereckou posilou pro druhou sérii

Hannah Wellsová dostane ve druhé řadě nového parťáka v podobě agenta MI6, kterého si zahraje australský herec Ben Lawson. Ten se zařadil mezi stálý herecký ansámbl pro nadcházející sezónu.


4 0
15.7.2017

Odchod Virginie Madsen nás sice jistě všechny mrzí, nicméně tvůrci nám to alespoň částečně vynahrazují příchodem nových herců. Nedávno byl ohlášen příchod Paula Costanza a nyní tu máme dalšího nováčka. Tím je australský herec Ben Lawson, známý ze seriálů The Deep End či Doubt. Ve druhé řadě Designated Survivor ztvární Damiana Rennetta, který pracuje pro britskou MI6. Poté, co se seznámí s agentkou Hannah Wellsovou, jsou oba opatrní, ale jejich vztah se bude postupně měnit a vypadá to, že nás čeká i nějaký ten románek.

Ben Lawson si zahraje agenta MI6, Foto: ABC


Zdroj: Deadline

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás