Designated Survivor Pro druhou sérii se hledá nový showrunner

Pro druhou sérii se hledá nový showrunner

Pro druhou sérii se hledá nový showrunner

Designated Survivor střídá showrunnery jako ponožky. Během první série se na postu tvůrce a producenta vystřídali rovnou tři lidé a ve druhé řadě, kterou můžeme s největší pravděpodobností očekávat, dojde k další změně.


10 0
9.4.2017

V prosinci loňského roku jsme vás informovali o změně na postu showrunnera, když Jona Harmona Feldmana nahradil Jeff Melvoin. Feldman ze seriálu odešel, protože podepsal s ABC novou smlouvu a má zde působit jako producent hned u několika nových projektů. Nebyla to však první změna. Hned poté, co prošel pilotní díl a seriál dostal zelenou, byla na postu hlavního producenta nahrazena Amy B. Harris právě Feldmanem.

Foto: ABC


Aktuální showrunner Jeff Melvoin s jistotou zůstává do konce první série, pro tu druhou se však hledá jeho náhrada, protože se na seriálu bude podílet už jen jako výkonný producent. To je na jednu stranu nepříjemná zpráva, na tu druhou už nyní víme, že se s velkou pravděpodobností další řady dočkáme. Hlavní tvůrce David Guggenheim se navíc k odchodu nechystá, takže o udržení kvalit seriálu si nemusíme dělat příliš velké starosti.

Zdroj: Hollywood Reporter

Diskuze /1

Lex Luthor

Takový dobrý seriál a má takové zádrhely snad neztratí na kvalitě a nějakou chvíli s námi vydrží protože dobrých politických seriálů kde je i akce je málo.

12.4.2017 | 16:21:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás