Designated Survivor Titulky k epizodě The Ninth Seat

Titulky k epizodě The Ninth Seat

Titulky k epizodě The Ninth Seat

České titulky k sedmnáctému dílu jsou hotové. Připravili je pro vás @KevSpa, @OlafDark, @Historic a @Lucifrid. Hezky se bavte a po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

11 0
21.4.2017

Diskuze /2

Frolda94

Díky za titulky. :) Můžu se zeptat, proč v titulcích uvádíte jméno Johna Forstella jako Foerstela? Protože jako Forstell je označován na IMDB, Wiki aj.

#2 KevSpa
21.4.2017 | 21:06:15
KevSpa

#1 Frolda94: V anglických titulcích je to jméno takhle uváděno od samého začátku, takže to tak necháváme. Vím, že na IMDb a Wiki je to jinak, ale to nejsou oficiální zdroje, tudíž to necháváme tak, jak je to v těch titulcích.

webmaster
21.4.2017 | 21:39:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás