Designated Survivor Zoe McLellan se připojí k hereckému ansámblu

Zoe McLellan se připojí k hereckému ansámblu

Zoe McLellan se připojí k hereckému ansámblu

Tvůrci Designated Survivor hlásí příchod další nové herecké tváře. Ve druhé sérii se můžeme těšit na Zoe McLellan (NCIS: New Orleans).


5 0
19.7.2017

Zoe McLellan (NCIS: New Orleans, Dirty Sexy Money, JAG) si ve druhé řadě Designated Survivor zahraje chytrou a mazanou právničku Kendru Daynes. Té se splní sen, když získá práci v Bílém domě. Coby právní poradce samotného prezidenta to ale rozhodně nebude mít z profestního hlediska jednoduché. A snadné to nebude ani v osobní rovině, když se začne sbližovat s dalšími zaměstnanci Bílého domu.

Zoe McLellan je už třetí hereckou posilou nadcházející sezóny. Již dříve tvůrci oznámili příchod Paula Costanza a Bena Lawsona.


Zoe McLellan ztvární právničku Bílého domu. Foto: CBS

Zdroj: Deadline

Diskuze /1

Lex Luthor

Dobrý, ale nejvíce se stejně ve druhé sérii těším na Hanu Wells a Presidenta Kirkmana

19.7.2017 | 14:49:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás