Designated Survivor Brooke Mathison

Brooke Mathison

Brooke Mathison

Záhadná žena, která vydírá Jasona Atwooda a patří mezi konspirátory.

Sezóny 1
2016 - 2017


Brooke má několik aliasů, na příklad Angela Lindsay nebo Claudine Poyet. Patří mezi Pravé věřící a je tou, kdo vydírá Jasona Atwooda tím, že zabije jeho uneseného syna, pokud on neudělá, co ona chce, a to přiznat se k vraždě Madžída Nasára. Atwood to sice udělá, ale jeho syn je poté stejně nalezen mrtev.

Brooke se narodila v Soulu vojákovi, který byl později propuštěn bez veškerých poct. Poté se její život zhoršil a ona se přes různé cesty nakonec dostala k Browning-Reed, společnosti, jejíž majitel Patrick Lloyd je vůdcem Pravých věřících. Brooke se jako Claudine Poyet dala dohromady s Charlesem Langdonem, vedoucím kanceláře prezidenta. Požádala ho o plány ke Kapitolu, přesněji řečeno o vyhodnocení hrozeb budovy po její renovaci, konkrétně místnosti 105. Tu poté využije Peter MacLeish jako kryt při výbuchu Kapitolu.


Poté, co Hannah Wells zjistí pravou identitu Brooke, vydá se s Jasonem po jejích stopách. Brooke se nechce vzdát živá a po útoku na Hannah, kdy na ni Jason míří zbraní, ho popichuje. Nakonec se pokusí vytáhnout skrytou zbraň a je oběma agenty zastřelena.

Mariana Klaveno jako Brooke Mathison. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás