Designated Survivor Charles Langdon

Charles Langdon

Charles Langdon

Vedoucí kanceláře prezidenta Roberta Richmonda.

Sezóny 1
2016 -


Dlouho se věřilo, že Langdon zemřel spolu s ostatními pod troskami Kapitolu. On ale přežil a byl to on, kdo posílal Hannah Wells indicie, kterými se dostala na stopu Petera MacLeishe. Hannah ho také vystopovala, ale díky menší přestřelce Langdon zmizel. Nakonec ho Aaron Shore přesvědčil, aby se vydal a spolupracoval.

Langdon při výslechu odhalil, že se zamiloval do Claudine Poyet, která od něj požadovala menší laskavosti ve formě informací o stavebních projektech, nakonec si řekla o zprávu o vyhodnocení hrozeb v Kapitolu a o informace o místnosti 105. V den, kdy se konala prezidentova Zpráva o stavu Unie, měl Langdon na příkaz prezidenta vyhodit Toma Kirkmana z jeho pozice ministra pro místní rozvoj. Claudine Poyet, ze které se později vyklubala Brooke Mathison, vyhrožovala Langdonovi smrtí, pokud Kirkmana nejmenuje určeným přeživším. Ten jí zavěsil a vydal se na schůzku s ředitelem FBI, aby mu vše řekl. Jeho auto ale bylo hacknuto a on sjel z mostu a dostal se odtamtud ve chvíli, kdy Kapitol vybuchl, a byl považován za mrtvého.


Peter Outerbridge jako Charles Langdon. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás