Designated Survivor Kimble Hookstraten

Kimble Hookstraten

Kimble Hookstraten

Republikánská kongresmanka, která byla opozičním určeným přeživším. Navenek nového prezidenta podporuje, ale skrytě spřádá vlastní plány.

Sezóny 1
2016 - 2017


Kimble od začátku nemá v nového prezidenta důvěru a dává mu to nepokrytě najevo, ale před publikem hraje svou roli velké podporovatelky. Nevěří, že Tom Kirkman dokáže úřad prezidenta unést a snaží se ho podkopávat. Na druhou stranu je vlastenkyně a chce, ač má své plány, zemi pomoci. Postupem času mezi ní a prezidentem vzniká důvěra.

Je jí nabídnuto místo viceprezidentky, ale kvůli menší diskreditaci, kterou zařídí její a prezidentův odpůrce senátor Jack Bowman, je vyšetřována sněmovním výborem a tento úřad se jí vzdaluje. Kimble nakonec ustoupí a rozhodne se rezignovat i na funkci předsedkyně sněmovny a jako svůj poslední krok si vymůže schválení financování hudebního programu, jemuž právě vypršel rozpočet. Prezident Kirkman jí jmenuje ministryní školství.


Virginia Madsen jako kongresmanka Kimble Hookstraten. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jirka 007

Ma sve plany a rozhodne doufa v jejich uskutecneni

9.10.2016 | 21:50:53

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás