Designated Survivor Kiefer Sutherland u Jimmyho Kimmela

Kiefer Sutherland u Jimmyho Kimmela

Kiefer Sutherland u Jimmyho Kimmela

V rámci propagace nového seriálu Designated Survivor se Kiefer Sutherland objevil v show Jimmyho Kimmela. Kromě představení své novinky mimo jiné prozradil, že neviděl ani jeden díl seriálu 24.


3 0
21.9.2016

Kiefer Sutherland se Jimmymu přiznal, že nikdy neviděl ani jeden díl seriálu 24. Je prý příliš kritický vůči vlastním výkonům a tak nekouká na žádné filmy a seriály, ve kterých hraje.

Thumbnail Play icon

Věděli jste, že dcera Kiefera Sutherlanda hraje v komediálním seriálu Veep dceru hlavní hrdinky? Možnost crossoveru s Designated Survivor ale herec zamítl s tím, že se jedná o velmi odlišné seriály.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás