Divergent (Divergence) Senzační debut v amerických kinech!

Senzační debut v amerických kinech!

Senzační debut v amerických kinech!

Zlí jazykové tvrdí, že je filmová Divergence zklamáním, protože výdělek v prvním promítacím víkendu nepokořil předpokládanou hranici 70 milionů dolarů. Jak si tedy film vede?


1 0
24.3.2014

Divergence vydělala za první víkend 56 mil. dolarů! Stala se tak jednou z nejvýdělečnějších nasazených novinek. Je to o něco méně, než měl první díl Hunger Gamer či Twilight, ale zároveň je to dvojnásobek tržby z The Mortal Instruments: City of Bones. Zatím se neví, jak si vede další současná kino-novinka Captain America: The Winter Soldier.

Přesto můžeme být z výdělku nadšeni, jde o úspěch aneb nekorunované vítězství.


Dodávám, že ještě stále je potvrzeno promítání pouze na Slovensku, v České republice ne.

Diskuze /1

Nika

Skvělé zprávy, toto mám z oficiálních stránek: OZNÁMENÍ: Film Divergence vstoupí do českých kin 1. května 2014! Rozhodli jsme se na základě skvělých výsledků v USA a díky zájmu vás fanoušků film do kin uvést.

27.3.2014 | 18:52:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aliance

3. díl knižní trilogie od Veronicy Roth

Světová premiéra 1. části: 10.3. 2016

Systém frakcí je rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci, ale všichni ve skutečnosti touží po jediném – po pomstě. A svět za plotem obklopujícím celé město se zdá ještě nemilosrdnější. Pokud však Tris chce ochránit své blízké, musí se vydat právě za hranice svého rodného Chicaga. Zde odhalí tajemství, které je ještě více šokující, než čekala…

V ČR vydává nakladatelství CooBoo.

Reklama

Trailer k Alianci

Thumbnail Play icon

Hodnocení filmů

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás