Fargo Natáčení Farga spěje do finále, přichází nový mafiánský boss

Natáčení Farga spěje do finále, přichází nový mafiánský boss

Natáčení Farga spěje do finále, přichází nový mafiánský boss

Konec natáčení druhé řady Farga se blíží. Svědčí o tom i fakt, že stanice FX nově obsadila roli šéfa mafie do posledních dvou epizod. Zahraje si ho známý seriálový matador Adam Arkin.


10 0
23.4.2015

Nemocnice Chicago Hope, The West Wing, Sons of Anarchy, Masters of Sex nebo State of Affairs. To je jen malý výběr ze seriálů, ve kterých si americký osmapadesátiletý herec Adam Arkin zahrál. Teď se chystá do druhé řady Farga.

Jak zjistilo Entertainment Weekly, Arkin si zahraje v deváté a desáté epizodě seriálu mafiánského bosse Hamishe Brokera, na první pohled řadového člena kriminální organizace, který je ale ve skutečnosti její špičkou.


Arkin je navíc také režisér a kromě výše zmíněných seriálů, jejichž několik epizod režíroval, pracoval také na druhé řadě Farga. Tvůrce seriálu a scenárista Noah Hawley ho ale požádal, aby si v posledních dvou dílech stoupl i před kameru.

Druhá série Farga má mít premiéru letos na podzim na stanici FX. Přesný termín ještě není znám, brzy se ho ale snad dočkáme společně s nějakou upoutávkou.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: Somebody to Love

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @AllyB, @roundcube, @KevSpa, @téčko171, @Lucifrid

Sedí na verze:

  • S03E10.HDTV.x264-SVA
  • S03E10.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S03E10.WEBRip.X264-RARBG
  • S03E10.1080p.WEB­Rip.X264-DEFLATE
  • S03E10.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Fargo

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Farga a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Třetí série

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Před námi jsou poslední dvě epizody třetí série a podle tvůrce Noaha Hawleyho to možná budou zároveň poslední dva díly celého seriálu. Z jakého důvodu nejspíš Fargo skončí?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás