Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 310×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

jose8

někdo rozluštil část dopisu

#7365 m0rdred
7.6.2016 | 17:53:36
Smooth

#7335 Stardos: Royce to samozřejmě ví/tuší, ale nemůže s tím nic udělat. To bylo hezky zobrazeno v jednom z předchozích dílů.

7.6.2016 | 17:54:12
Eddard1

#7305 Duryy: Jsi Tupec. Nad tvojí snúskou blábolů bych mávl rukou, ale to co jsi napsal o Jehle. Mě fakt dožralo. Je evidentní, že jsi hlupák a charakter postavy Arya jsi nepochopil.

#7347 Duryy
7.6.2016 | 18:38:45
trinnn

bud se tvurci meli na Aryu (jeji vrazdu) vykaslat nebo ji zabit… ale to ze ji takovej trenovanej zabijak neni schopnej odrovnat neberu – z prvniho zaberu to vypadalo ze ji prořízla hrdlo, ale pak vidíme, že ji maximálně tak ušmikla knoflík a to se ze začátku Arya ani nehnula… skoro mi prijde ze to zacina sklouzavat ke klasicky „nesmrtelnosti“ hlavnich hrdinu… ! nicmene cim dal tim vic mam pocit ze i v serialu se objevi ozivla Catelyn v čele Bratrstva bez praporcu, která odchytne Brienne po cestě za Bryndenem, aby ji dala za ukol vylakat Jamieho z tábora… nicméně to jejich setkání bude asi jiný než v knize, protože na rozdíl od knihy v seriálu svému slibu „ochránit ji dcery“ víceméně dostála

#7355 Hexa
7.6.2016 | 18:59:41
Angi

Kdo vlastně byl „broken man“? Podle mého jich bylo hned několik. Lidé, před epizodou, občas tipovali Edmura. Nevím jak v knihách, ale v seriálu tahle postava dostala naprosto minimální prostor a je mi tak úplně fuk, i kdyby jej rozčtvrtili a ta scéna s věšením tak neměla pro mne správný náboj. The Hound? Nějak nevím, proč by měl být zlomený? Protože mu Brienn nakopala zadek? Ta ho nakopala i Lorasovi a technicky i Chajme (to je fakt děs) Lannisterovi, to není žádná ostuda. Spíš bylo polámáno jen jeho tělo. Že by zlomený muž Jaime? Podle mého se nechová jako floutek z první série. To s Frey bylo něco, co udělat musel. Nepřišlo mi, že se tím bavil. Vlastně mi příjde, že většinu téhle řady už má toho všeho až po krk a opravdu těžce nese ztrátu rodiny. A hlavně – že ho vlastní syn fakticky vykázal z města. Jaime to dusí v sobě, ale jestli není zlomený, tak určitě je hodně nalomený.. Pro mne je to pořád dobrá postava, ten zármutek v něm vidím. Takže kdo tedy byl zlomený muž? Já před epizodou tipoval právě Lorase, ale ten se drží mimo záběr. Mohl by to být i Ricon, ale o tom nevíme pořád absolutně vůbec nic. Dokonce ani to, jestli je to doopravdy Ricon. Vylučovací metodou nám zbyl pouze Theon. Jenže ten je zlomený již dlouho a měl jen krátkou scénu. Takže tvůrci určitě mysleli Sandora, i podle prostoru který dostal. Ale dle mého soudu Sandor nemá být z čeho zlomený a bezkonkurenčně nejzlomenějším mužem ze všech zlomených mužů (a ž e jich tam je, zdravíme Joraha, donedávna zlomeného) byl v tomto díle Theon. Co si myslíte vy?

#7353 Vincent Vega #7363 doxtan
7.6.2016 | 20:05:43
Deathstroke_9779

#7339 rockysiburger: nie je pravidlo ze by krkavec letel cez zimohrad a nemusel letiet cez den v noci by ho nevideli

7.6.2016 | 20:07:51
Duryy

#7343 Eddard1: Upokoj hormon, daj si zeleny caj a potom sprchu, lebo to tu beries moc vazne … Keby si cital s porozumenim, tak by si zistil, ze to s tou ihlou by som bral ako „absurdnost“ … A ostatne neviem, ci boli „blaboly“, kedze sa ocividne spravala nelogicky :D ale tak co uz, niekto je tu pravdepodobne po lobotomii (a napoveda – ja to nie som) :D

#7378 Eddard1 #7379 Eddard1
7.6.2016 | 20:42:13
lukas254

#7339 rockysiburger: Dobrej vtip :D Sever je rozsáhlé území jako prase, tak ramsay pošle celou armádu aby chodili po severu a dívali se na oblohu jestli neuvidí havrana :D

#7349 Eleanor05 #7352 rockysiburger
7.6.2016 | 21:04:10
Eleanor05

#7348 lukas254: Jo, je to blbost, ale ona sama v páté epizodě říká, že má Brienne jet za Černou rybou, protože dopis by se mohl dostat do rukou Ramseymu. Teď, když píše Malíčkovi, tak to asi nevadí, aneb D and D…

#7352 rockysiburger
7.6.2016 | 21:20:54
Dorhos

Ešte jedna hlava a pôjde sa dobývať Westeros. http://www.mojevideo.sk/…asterky.html

7.6.2016 | 21:45:24
AnalBeast69

file:///C:/User­s/rmach/Desktop/(Ro­bert)%20Barat­heon.jpg

7.6.2016 | 22:06:25
rockysiburger

#7348 lukas254:
#7349 Eleanor05: Takže co víme ? Sansa posílá dopis někde poblíž Čérného hradu. Jižněji je Poslední krb, Zimohrad, Hrůzov a Karská bašta.. Počítám že i okolní hrady jižněji má pod kontrolou Ramsey. Malíček táboří v Kalínsé držbě ? Myslím… Co mu brání v tom rozdat rozkazy sundat každej e-mail co letí okolo ? Neříkám že je to jasná věc, ale v době války když jsi odříznutý nepřítelem je to nejhorší způsob jak posílat zprávu. Pokud mi někdo řekne že stačí poslat zprávu v noci. Tak opravdu nevím jestli ten opeřenej pošták dokáže přeletět celý sever za 1 večer.

#7354 lukas254 #7356 Eleanor05
7.6.2016 | 22:07:32
Vincent Vega

#7345 Angi: Řek bych, že máš pravdu a tím zlomeným mužem byl určitě myšlen Sandor, i když původně se mi nejvíc nabízel Edmure. Nevím, jestli autoři Sandora považují za zlomeného, právě kvůli těm posledním událostem, které se mu přihodili (ta zranění z kterých se musel dostat), ale z mého pohledu spíš, že je zlomený už tak nějak od dětství kdy s ním každý jen zametal a on si to musel nechal líbit. Nabízí se že by došlo u Cersei rozsouzení bojem a byl by očekávaný fight Hound Vs Hora, ale pochybuji, že k nějakému rozsouzení dojde, když už tam bude Hora mydlit Vrabčáky :d

#7360 mia28 #7362 mia28
7.6.2016 | 22:26:54
lukas254

#7352 rockysiburger: Jak nejhorší způsob, jak jinak by ho mohla informovat ? Poslat jezdce tam hrozí, že ho zabijou, protože musí používat cesty. Havran letí, to znamená, že může letět nad cestou, lesem, nad potokem, řekou, rybníkem, nad horama a vůbec nemusí letět kolem nějakýho hradu. A navíc havrany používá každý rod.

7.6.2016 | 23:04:53
Hexa

#7344 trinnn: Naprosto souhlasím. A vůbec celá 6. série mi připadá dost děsná. Většina zvratů jsou předvídatelný, nemusíme se bát, že by někdo umřel. Vůbec mi to připadá jako úplně jiný seriál. Měli se vykašlat na natáčení, když není kniha. Já vim, že už to není přesně podle ní, ale aspoň základy.

7.6.2016 | 23:07:37
Eleanor05

#7352 rockysiburger: Podle mě Sansa poslala havrana určitě Malíčkovi, teď je jenom otázka, jestli ji Malíček nepodrazí, když se v páté sérii domlouval s Cersei, nejsem si jistá na jaké straně vlastně je.

#7357 lukas254 #7380 Eddard1
7.6.2016 | 23:14:42
lukas254

#7356 Eleanor05: malíček není na žádné straně, jenom na své.

#7359 Eleanor05
7.6.2016 | 23:26:01
meetsa

Objevila jsem jako poslední Ameriku, nebo se ještě nediskutovalo o tom, že Arya najednou používá dominantně pravou ruku?

7.6.2016 | 23:34:55
Eleanor05

#7357 lukas254: Tak to je jasný, ale na jakou stranu se teď přikloní.

#7381 Eddard1
8.6.2016 | 0:01:46
mia28

#7353 Vincent Vega: Když to vezmeme ještě obecněji, čili Broken man = zlomený člověk (nejen muž, ale becně člověk), mám hned několik dalších adeptek – Cersei – všechno se jí zbortilo pod rukama, Ollena – její vnoučata jsou ve spárech Vrabčáků, Marg – jehňátko mezi lvi… A dalo by se určitě pokračovat :-) Jinak z Lady výčtu by mi úplně nejvíc seděla právě Cersei :-)

#7361 Angi #7368 mr_bungle
8.6.2016 | 0:03:33


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama